Fahriye Evcen ve Koton işbirliğinden yeni reklam!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Koton, marka yüzü Fahriye Evcen’le ikinci reklam filmini yeni sezonun trendi trikoya çekti. “Şimdi 7/24 Triko Moda, Moda Koton’da” sloganlı reklam kampanyası, 13 Ekim’den itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alıyor.

Marka yüzü Fahriye Evcen ile çektiği Koton Jeans reklamı ile yeni sezona güçlü bir giriş yapan Koton, yeni sezonun trendi trikoya çektiği ikinci reklam filmiyle de bu iddiasını koruyor. “Şimdi 7/24 Triko Moda, Moda Koton’da” sloganlı reklam kampanyası, 13 Ekim’den itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alacak. Reklam filminde Fahriye Evcen, günün farklı saatlerinde farklı triko kombinleri ile görülüyor. 7/24 Triko Moda temasını vurgulayan reklamda, kullanılan saat detayları da dikkat çekiyor. Fahriye Evcen, reklam filminde çay ile güne başlayan, yoğun iş temposunu yansıtan, köpeği ile sokaklarda boy gösteren ve renkli geceye hazırlık yapan farklı sahnelerde kamera karşısına geçti. Fahriye Evcen’nin yer aldığı eğlenceli sahneler, gün içinde her ortama uygun farklı bir triko giyilebileceğinin altını çiziyor.

Reklam filmi için özel olarak farklı bir versiyonu hazırlanan Kenan Doğulu’nun Sımsıkı şarkısı da, her an ve her yerde yumuşacık dokusu ile saran trikolara gönderme yapıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.