Keeping Up With the Kardashians yeni sezonuyla geri dönüyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kim Kardashian ve ailesinin “maceralarının” anlatıldığı Keeping Up With The Kardashians yeni sezonu ile geri dönüyor. Her sezon aile üyelerinin biraz daha değiştiğini (her anlamda hehe) gördüğümüz reality show belki de en sevdiğimiz gizli saklı izlemeliğimiz… Kendall ve Kylie Jenner’ın elimizde büyüdüğü, Khloe’nin Sibel Can diyetleri ile her sezon başka bir tipleme olarak karşımıza çıktığı, Kim’in hamilelik süreçleri, Kourtney ve Scott’un yüksek drama içeren ilişkileri filan derken bu ailede izleyecek şey çok. Yeni sezon fragmanı ise dün karşımıza çıktı, her şey tam anlamıyla beklediğimiz gibi!

Bu sezon ise Rob Kardashian’ın beklenmedik evliliği ve Blac Chyna ile olan durumları aileyi epeyce etkileyecek gibi görünüyor. Ne de olsa muhteşem kadınlarımız Blac olmadan onun bebeğine Baby Shower yapmayı uygun gördü, olaylar büyüdü. Üzerine bir de Caitlyn Jenner dramamız var, kısacası rahat battıkça farklı sorunlar doğuruyor, biz de “Vay anasını!” diyerek izliyoruz. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.