Kiraz Mevsimi’nde N’olur? (44. Bölüm)

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ayrılıkta sevdaya dahil Kirazcanlar üzülmeyin. Bu bölüm olmasa da ilerleyen bölümlerde ÖyAz’ın tekrar birlikte olacağından şüphemiz yok. Bu bölüm bizi bekleyen gelişmeleri aşağıya ekledik.

Öykü yüzüğü parmağından çıkarıp göle atar. Ayaz hiç istemeyerek de olsa Öykü’yü kendisinden uzaklaştırmayı başarmıştır. Mete ilk hedefine ulaştığı için mutludur. Şimdi sıra Öykü’nün kalbini tekrar kazanmaktadır. Öykü; Ayaz’ın kendisine yaptığını yanına kar bırakmama kararı alır. Ayaz ve İnci’den intikam almanın planlarını yapar. İnci ve Ayaz’ı epeyce rahatsız eder ama bu arada kendisini de zor durumlara düşürmekten geri kalmaz. Hep birlikte gidilen lunaparkta hem eğlenirler hem de sürpriz bir evlilik teklifi gündeme gelir. Fakat eğlenceli başlayan gece Öykü’nün başına gelen bir olay nedeniyle herkes için bir kabusa dönüşmek üzeredir.

Kiraz Mevsimi‘nde bu hafta ayrılık ve eğlence iç içe geçeceğe benziyor. Peki geçen hafta ne olmuştu?

 

Geçen hafta ne olduğunu hatırladıysanız. 44. Bölüm fotoğraflarına bakalım.

 

Kiraz Mevsimi 44. Bölüm Fragmanı 

Kiraz Mevsimi 44. Bölüm 2. Fragmanı 

 

Biz her hafta sizin gibi heyecanla Kiraz Mevsimi izliyoruz. Nefeslerimizi tutup gelişmeleri izlerken diğer yandan Kiraz Mevsimi sayfasında sohbet ediyoruz. Sen de bize katılmak istersen tek yapman gereken Kiraz Mevsimi sayfasını takibe almak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.