Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

Kemal ve Nihan yeniden bir araya mı geliyor?

02 11 2016 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 02 11 2016

Kemal ve Nihan arasındaki buzlar erimeye başlıyor. Yeni bölümde Nihan, Ozan’ın ölümünün ardındaki sırrın peşine Kemal'in düştüğünü öğrenir. Ozan'ın ölümüyle iki farklı kıyıya savrulan Nihan ile Kemal için kara sevdalarının miladı olacak bir dönem başlayacaktır. 


Fotoğraf: Star TV

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünde; Ozan'ın ölümüyle aşklarını kalplerine gömüp adeta düşman aşıklara dönüşen Kemal ve Nihan ayrı ayrı şüphelerinin peşine düşecekler. Emir'den intikam almak için onunla olan oyununa devam Nihan, bölümde Kemal'in haklı olduğuna giderek daha çok şahit olacak. 


Fotoğraf: Star TV

Kızı Deniz'i korumak için Kemal'den uzak durmaya çalışan Nihan artık kardeşinin ölümü ile ilgili sorularının cevabını bulmak isteyecek. Diğer tarafta Kemal ise geri dönüşü olmayan oyun kurar. Bu oyun, hem sevdası, hem de hayatının kalanıyla ilgili çok önemli bir virajı olacaktır. 

İkilinin biraraya gelmesini merakla bekleyen Kara Sevda hayranları yeni bölümde; " Kemal ve Nihan’ı ayıran ölüm, onları tekrar birleştirebilecek mi?" sorusunun yanıtını bulacaklar.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt