Beyaz Show’un yeni sezonunun ilk bölümünden taze kareler geldi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kanal D’nin fenomen programı Beyaz Show sezonu Avrupa turnesi ile açtı. Bu yıl bir ilke imza atarak, izleyicisi ile buluşmak için dünyanın farklı şehirlerine  giden Beyaz Show adeta Avrupa’yı salladı.


Fotoğraf: Kanal D

Hannover ile başlayıp, Düsseldorf, Antwerp, Frankfurt, Berlin, Melbourne ve Sidney ile devam eden turneye binlerce gurbetçi yoğun ilgi gösterdi. Sevdikleri sanatçıları yüz yüze görme şansına sahip olmaya çalışan seyirciler Beyaz Show’a katılabilmek için birbirleri ile yarıştı. 


Fotoğraf: Kanal D

Kahkaha ve eğlencenin yıllardır olduğu gibi hız kesmeden devam ettiği Beyaz Show’u, Hakan Altun, Demet Akalın, Serenay Sarıkaya, Ayla Çelik, Kubat, Murat Dalkılıç, Simge Sağın, Tolgahan Sayışman, Özge Ulusoy, Eypio, Ben Bilmem Eşim Bilir programının eğlenceli çifti Esra-Sabit Şimşek gibi ünlü isimler de turne boyunca yalnız bırakmadı. 


Fotoğraf: Kanal D

Gurbetçilerle buluşmaya devam edecek Beyaz Show’un Berlin’de gerçekleştirdiği bölüm ise Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak.


Fotoğraf: Kanal D

Yeni bölümden gelen ilk görüntülerin bulunduğu tanıtımı izlemeden geçme!

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.