Fahriye Evcen’in yeni reklamından kamera arkası görüntüleri ve taze kareler var!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Fahriye Evcen, marka yüzü olduğu Koton’un yeni sezon koleksiyonu için üçüncü kez kamera karşısına geçti. Koton’un yeni sezon trendi kumaş kabanlarıyla karlar altında görüntüler veren Fahriye Evcen “Şimdi Kumaş Kaban Moda, Moda Koton’da” dedi.

Koton’un marka yüzü Fahriye Evcen yeni sezondaki üçüncü reklam filmi için kamera karşısına geçti. Koton Jeans ve Koton Triko reklamlarındaki dikkat çekici duruşunu yeni reklam filminde de devam ettiren Fahriye Evcen bu kez ‘Şimdi Kumaş Kaban Moda, Moda Koton’da’ sloganıyla ekranlara geldi. 9 Kasım’dan itibaren TV kanallarında yer almaya başlayan yeni reklam filminde Koton’un yeni sezon kumaş kabanları karlar altında sergilendi.

Reklam çekimleri için yaratılan büyülü atmosferde 4 farklı kumaş kaban giyen Fahriye Evcen, enerjisi ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Soğuk havalara tasarımı ve sıcaklığıyla meydan okuyan kumaş kabanlarla karlar altında yürüyen ve dans eden Evcen, çekimlerde oldukça neşeliydi.

Reklam filmi için özel olarak farklı bir versiyonu hazırlanan Zeki Müren’in seslendirdiği “Biz Ayrılamayız” şarkısıyla, soğuk kış günlerinde içleri ısıtacak, yumuşacık kumaş kabanlara gönderme yapıldı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.