Kıvanç Tatlıtuğ hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Son olarak televizyon ekranında Cesur ve Güzel’in Cesur’u olarak izlediğimiz ve gördüğümüzde gözlerimizi ekranlardan alamadığımız Kıvanç Tatlıtuğ şimdiye kadar birçok yapımda rol aldı. Yeni dizisi Çarpışma ile ekranlara gelmeye hazırlanan ve Kadir Adalı’ya hayat verecek olan başarılı oyuncu tanıtımlarda gördüğümüz haliyle bile bizi meraklandırayı başardı. Kariyerini ilmek ilmek işleyen ve yer aldığı işlerde seçici davranan başarılı oyuncuyu biraz daha yakından tanımaya var mısınız? 

1- 1983 doğumlu, Adana’lı!


Fotoğraf: GQ

Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983’te Adana’da doğdu. Akrep burcu. 2002 Best Model of Turkey’de birinci olarak dikkatleri üzerine çeken Kıvanç Tatlıtuğ, Best Model of The World’ü de kazanmasının ardından Fransız mankenlik ajansı Success’in teklifi ile 1,5 yıl Paris’te kaldı.

2- 45 yaşında nasıl olurdu?


Fotoğraf: Kurt Seyit ve Şura/Star Tv

Kıvanç Tatlıtuğ o yaşında kendini çoluk çocuğa karışmış ama yine işine devam eden biri olarak düşünüyor. Ailesini korumaya çalmış, yine uzak yaşayan, çok konuşmayan bir insan olmaya devam ederdim diyor.

3- Hırslı değil!


Fotoğraf: Kelebeğin Rüyası/BKM

Kıvanç Tatlıtuğ hiçbir zaman hırslı olmamış. Bırakması gereken yerde her şeyi bırakabileceğini söylüyor. İç huzuru onun için her şeyden önemli.

4- Kariyerindeki mihenk taşları?


Fotoğraf: Kuzey Güney/Kanal D

Ezel’de canlandırdığı Sekiz karakteri ve Kuzey Güney’deki Kuzey karakterini kariyerindeki mihenk taşları olarak tanımlıyor Kıvanç Tatlıtuğ. Kuzey onun için askere giden abisi gibiymiş hatta. Hala karakterin beden dilini de kullanıyormuş bazen.

5- Para onun için önemli değil!


Fotoğraf: Aşk-ı Memnu/Ay Yapım

İstemediği, içine sinmeyen hiçbir işi para için yapmayacağını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, paranın sağlık ve düzgün yaşayabilmek için önemli olduğunu söylüyor. Seyahat etmek, farklı kültürleri tanımak için parası varsa bu onun için yeterli.

6- Ona göre dünyadaki en büyük zenginlik ne?


Fotoğraf: GQ

Kıvanç Tatlıtuğ için dünyadaki en büyük zenginlik ailesi. Kalabalık bir ailede büyüyen oyuncu, kendisi de birkaç çocuk sahibi olmak istiyor. Bakalım bu güzel haberi ne zaman alacağız.

7- Teknolojiyi sevmiyor!


Fotoğraf: Habertürk

Bilgisayardan, telefondan hiç hazetmiyor Kıvanç Tatlıtuğ. İnsanın mahremiyetini bozduğunu düşünüyor. Hala mektupların yazıldığı bir dönemi düşlüyor. Dizi işleri bitince telefonu kapatıp kimsenin ulaşamayacağı bir yere tatile gitmek en büyük dileği.

8- Konuşmayı sevmiyor!


Fotoğraf: Menekşe ve Halil / Ay Yapım

Kıvanç Tatlıtuğ konuştuklarından çok yaptıklarıyla var olduğunu düşünüyor. Konuşacak bir şey olmadığını, işini yapıp evine dönen biri olduğunu söylüyor. Çekingen bir adam, yaptıkları konusunda bir tek ailesine hesap veriyor.

9- Bir insandan neden uzaklaşır?


Fotoğraf: Ezel/Atv

Kıvanç Tatlıtuğ’un buna cevabı çok net. Yalan onu bir insandan uzaklaştırabilir. Herkesin kendisine açık olmasını istiyormuş. Sevdiği insanlarla bir problemi olduğunda konuşmaktan çekinmezmiş.

10- Birçok ödülü var!


Fotoğraf: Hürriyet

İki Altın Kelebek, üniversitelerden ödüller, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği gibi birçok kurumdan ödülleri var. Biz onu izlemeye devam ederken onun da nicesini evine götürmesini dileriz!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı