Kara Sevda'nın Youtube kanalının en çok izlenen 10 sahnesi!

Kara Sevda'nın Youtube kanalının en çok izlenen 10 sahnesi!

Kara Sevda'nın Youtube kanalının en çok izlenen 10 sahnesi!

09 12 2016 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 09 12 2016

Kara Sevda iki sezondur izleyicisiyle güzel bağ kurmuş ve devam ettiği sürece heyecanını koruyacak işlerden biri gibi görünüyor. Kemal ve Nihan'ın imkansız aşkı, Emir Kozcuoğlu'nun şeytani zekası ve Zeynep'in obsesif tutkusu derken diziye dair söylenebilecek daha çok fazla şey var. Kara Sevda'nın Youtube kanalına baktığımızda hangi sahnelerin teker teker izlendiğini merak ettik, en çok izlenenleri bir araya getirdik.

1- "Senden nefret ediyorum!"

Emir ve Zeynep'in yasak aşkını tutkulu ve oldukça iddialı bir şekilde anlatan bu sahne 6,523,403 kere izlenmiş. Ne diyelim, Aşk-ı Memnu ekolü hala seyircinin dikkatini çekiyor demek!

2- "Ateşini söndürüyorum diyelim!"

Yine Emir ve Zeynep, yine bir yasak aşk hadisesi... Dikkat çektiğini söylememize gerek var mı? Tam 4,502,210 kere izlenmiş bu sahne...

3- "Senin yüzünden oldu, senin yüzünden!"

Nihan'ın çektiği acıyı ses tonundan tutun, mimiklerine kadar her saniyede gördüğümüz bu sahne tam 2,958,522 kere izlenmiş. Neslihan Atagül bu sahne ile herkesten tam not almış, çok konuşulmuştu. 

4- "Şimdi damat halayına geçiyoruz!"

"Oturmaya mı geldik Asuuu!" diyen Nihan tatlılığı diyoruz ve daha da fazla bir şeye gerek yok diyoruz. Sahne 2,872,965 kere izlenmiş. 

5- İşte o meşhur harmandalı!

Burak Özçivit'in karizmasıyla adeta ekranı salladığı bu sahne 2,754,097 kere izlenmiş. Neslihan Atagül'ün dansa katılımıyla sahne büyümüş, daha da unutulmaz olmuş.

6- "Sen benim dengemi bozuyorsun!"

Kemal ve Nihan'ın imkansız aşkının sahnenin her bir dakikasına yayıldığı ve izleyenlerin "Duygulandık!" dediği bu sahne 2,466,047 kere izlenmiş.

7- "Birlikte uyuyalım!"

Nihan ve Kemal'in geçtiğimiz sezona damga vuran sahnelerinden biriydi. 2,125,983 kere izlenen bu sahne dizinin hayranları tarafından fazlasıyla romantik bulunmuştu.

8- Sezen Aksu ve Kara Sevda!

Sezen Aksu'nun unutulmaz sahnelerinden biriyle taçlanan bu sahne 2,016,488 kere izlenmiş. İzleyicilerinin gözlerinde yaşlar bıraktığını da söylemeden geçmeyelim.

9- Kemal ve Nihan bir arada!

Kemal ve Nihan'ı nadir bir arada görebildiğimiz romantik ve güzel sahnelerden biri 1,866,430 kere izlenmiş. Sahnenin like sayısı da fazlasıyla beğenildiğini gösteriyor.

10- Toygar Işıklı ve Kara Sevda!

Toygar Işıklı'nın tarzıyla fark kattığı ve "İşte bu bir Toygar Işıklı şarkısı!" dediğimiz bu sahne 1,566,775 kere izlenmiş. Seyircinin vazgeçilmez favorilerinden biri diyebiliriz.

Bonus:

En çok izlenen bölüm

Birinci bölüm 6,053,271 kere izlenerek en çok izlenen bölüm olmuş. 

En çok izlenen fragman

2,365,924 izlenme ile en çok izlenen bölüm fragmanı otuz dokuzuncu bölüme ait...

İlgili Haberler

Son Haberler

Popüler Dizi Testleri Hepsini Gör

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?