4 Aralık Perşembe 2014 Reytinglerinde N’oldu?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yorucu bir haftanın daha sonuna geldik, reyting sonuçlarıyla biraz da şaşırdık!

Roman Havası ilk bölümüyle ekranlarda nostaljik havasını kimsenin beklemediği kadar güzel estirdi. Dizi Total’de 3., AB’de 8. oldu. Bu sene içinde en iyi başlayan yeni dizilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kanalın durumu ve maaliyet göz önüne alındığında bu şekilde devam ederse TNS’de başarılı sonuçlar alacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu bir klasik olarak Perşembe Total’inini zirvesini elinden bırakmıyor. Kocamın Ailesi Total’de hemen arkasından onu takip ediyor, AB’de ise birinci oldu.Bitmesine sadece iki bölüm kalan Reaksiyon ise yeni günü ve saatinde beklendiği gibi oldukça düşük sonuçlar aldı. Total’de 20., AB’de 6. oldu. Aramızda Kalsın ise Ocak’ta ekranlara veda edecek ve her hafta sırası ve oranları düşüyor. Bu hafta Total’de 10., AB’de 3. oldu. AB’leri iyi görünsede kanallar için artık Total’in düşük olması kabul edilebilir bir şey değil. 

TNS TOTAL

TNS AB

Sosyal Medya’da Kaçak Gelinler bu akşamın birincisi oldu. Ancak Total ya da AB’de ilk 20’ye giremedi. Dizinin yılbaşından sonra bitirileceği kesinleşti gibi.

KİMOLA

SOMERA

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.