Ay Yapım New York’ta görkemli bir davet verdi!

1 dakikada okuyabilirsiniz


Uluslararası Emmy Ödülleri’nde bu yıl Cesur ve Güzel dizisiyle ‘En İyi Dizi’ (Telenovela) kategorisinde finale kalan Ay Yapım, geçtiğimiz akşam organizasyonun açılış kokteyline de ev sahipliği yaptı. New York’un karakteristik mekanlarından The Campbell Bar’da gerçekleşen kokteyle, Cesur ve Güzel’in başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, senaristi Ece Yörenç ve yönetmeni Ali Bilgin de katıldı.

Fotoğraf: Persona

Dünya televizyon sektörünün en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul gören Uluslararası Emmy Ödülleri, 16 Kasım Cuma akşamı New York’ta gerçekleşen davetle başladı. Geçtiğimiz yıl Kara Sevda dizisiyle Emmy ödülünü (En İyi Telenovela) kucaklayarak bir ilke imza atan Ay Yapım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette, Cesur ve Güzel ekibinin yanısıra, Uluslararası Emmy Ödülleri finalistleri ve dünya medya sektörünün önemli temsilcileri hazır bulundu.

Fotoğraf: Persona

New York’un tarihi ve karakteristik mekanlarından The Campbell Bar’da gerçekleşen gecede Türk müzisyenler Gökçe Erem (keman) ve Emre Yılmaz, (gitar) Cesur ve Güzel dizisinin müziklerini canlı olarak çalmaları davetlilere hoş anlar yaşattı.

Fotoğraf: Persona

Kalabalık bir davetli grubunun büyük ilgi gösterdiği kokteyl Uluslararası Emmy Ödülleri Başkanı Bruce Paisner ve Ay Yapım CEO’su Kerem Çatay’ın konuşmalarıyla son buldu. Bu yıl 46. kez düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri, 19 Kasım’da (bu aksam) New York Hilton Hotel’de gerçekleşecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı