FOX ve FX artık BluTV’den izlenebilecek!

2 dakikada okuyabilirsiniz

FOX TV’nin sevilen yerli yapımlarının yanı sıra FX kanalının dünyaca ünlü iddialı yapımlarının tüm sezonları da izleyicilerin istediği zaman izleyebilmesi için artık Türkiye’nin İnternet Televizyonu BluTV’de! FOX Networks Group bünyesindeki Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından FOX ve dünyanın en iddialı yabancı dizilerini Türk izleyicisiyle buluşturan FX’e ait birçok yapım, Türkiye’nin internet televizyonu BluTV’de yerini aldı. Artık BluTV üyeleri istedikleri anda FOX’un en sevilen dizilerine ve FX’in heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonlarına BluTV üzerinden online olarak ulaşabiliyor. Ayrıca her iki kanalın da canlı yayınına yine BluTV üzerinden erişilebiliyor.

FX’in fenomen dizileri The Walking Dead & Legion tüm sezonlarıyla BluTV’de!

Yayınlandığı ilk günden bu yana televizyon dünyasında bir fenomene dönüşen ve dünyanın 125 ülkesinde milyonlarca kişinin izlediği FX dizisi “The Walking Dead” BluTV’de hayranlarıyla buluşuyor. “The Walking Dead’in en yeni bölümleri Amerika yayınından bir gün sonra canlı yayınla FX’ten takip edilebiliyor.Yeni sezon bölümleri FX yayınından hemen sonra ise BluTV üzerinden izlenebiliyor. Ayrıca dizinin bugüne kadar yayınlanmış tüm sezonları da izleyicilerin istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilmeleri için BluTV’de yer alıyor. Marvel’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan ve büyük beğeni toplayan Legion’ın tüm sezonları da platformda izlenebiliyor. FX, ayrıca American Horror Story, The Simpsons, Legion, The Americans, Atlanta ve The Gifted gibi iddialı yapımlarını da Amerika yayınını yakın takiple Türkiye’deki izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

FOX’un sevilen yapımları ilk bölümlerinden itibaren BluTV’de!

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Kadın, Bizim Hikaye, Savaşçı ve gençlerin favorisi 4N1K: İlk Aşk bundan böyle FOX’un dijital mecralarının yanı sıra ilk bölümlerinden itibaren BluTV’de de yer alıyor.

BluTV ile gerçekleştirilen bu yeni iş birliğini değerlendiren FNG Türkiye Tematik Kanallardan Sorumlu Genel Yayın Yönetmeni Yadigar M. Belbüken; “Her zaman belirttiğimiz gibi, amacımız Pay TV pazarını büyütmek. Bu sebeple dünyanın en iyi konumlandırılmış tematik kanallarını Türkiye’ye özel bir şekilde yayına hazırlayıp platform ortaklarımız ile mümkün olduğunca çok izleyiciye ulaştırmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda izleyicilerimizin istedikleri anda istedikleri yerde erişebilecekleri içerikler sağlamak adına dünyanın en iyi stüdyoları ile anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Bu sayede hem FX kanalımız BluTV’de yayında olacak hem de üyeler FX ve FOX’un en öne çıkan içeriklerinin tüm bölümlerine BluTV üzerinden istedikleri zaman erişebilecekler.” BluTV İçerik Müdürü Deniz Şaşmaz Oflaz: “Abonelerimizden gelen yoğun talepleri de göz önünde bulundurarak The Walking Dead ve Legion gibi iddialı dizileri BLUTV’nin zengin içerik kataloğuna katmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. FOX Network Group ile başlatmış olduğumuz iş birliği doğrultusunda abonelerimiz bu dizilerin tüm sezonlarını izleyebiliyor ve FX kanalını da diledikleri zaman takip edebiliyorlar. Bu başarılı ortaklığın büyüyerek devam edeceğine inanıyoruz. “

[zombify_post]

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.