Çukur’da beklenen büyük buluşma gerçekleşti!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz bölüm Yamaç, babası ve annesinin karşısına çıkarken Cumali onlarla görüşmek istemedi. Ancak bu özleme daha fazla dayanamayan Cumali, İdris ile Sultan’ın evine gitti. Yıllar sonra karşısında Cumali’yi gören Sultan’ın ağzından çıkan ilk kelime “Oğlum” oldu. Yaşadığı şokla eski haline dönen Sultan ile Cumali’nin sahnesi izleyicileri derinden etkilerken, Cumali’nin babası İdris’le yüzleşmesi de bölümün en çok konuşulan anlarından oldu.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da12.42 izlenme oranı (rating), 25.25izlenme payı (share), AB’de 10.24 izlenme oranı (rating),23.18 izlenme payı (share), Total’de ise11.11 izlenme oranı (rating), 23.75 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #oğlum etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #oğlumetiketi Twitter’da Türkiye’de 12 saat 35 dakika, dünyada 5 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

Herkesten habersiz Karakuzular için çalışan Vartolu, sonunda hedefine ulaştı ve Saadet ile yeni doğan oğluna kavuştu. Sevdiği kadın ile oğlunu bir anda karşısında bulan Vartolu ile Saadet’in bir araya gelmesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Ancak aşıkların mutluluğu kısa sürdü ve Çeto ile Mahsun’un adamları Saadet ile oğlunu Vartolu’dan ayırdı.

Bölümün en çok konuşulan anlarından biri de Meke’nin İdris ve Celasun karşısında; “Ben babamı Çukur’a gömemedim” isyanı oldu. Bununla birlikte “Çukur, eski günlerine dönebilecek mi?” sorusunu sorduran sürpriz bir an yaşandı ve hem Berber Muhittin, Çukur’a gömüldü hem de Yamaç, mahalleye geri döndü.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.