Rotten Tomatoes’un yüksek puanladığı 10 yeni yabancı dizi!

3 dakikada okuyabilirsiniz

“Hangi diziye başlasam elimde kalıyor?” “Hangi diziye başlayacağımı bilemiyorum?” “Yeni bir yabancı dizi izlemem lazım, ne izlesem?” diye soranlara farklı kaynaklardan örnekler vermeye devam ediyoruz. Şimdi sevenin çok sevdiği, sevmeyenin “Öf her şeye negatif yorum basıyorlar!” dediği Rotten Tomatoes’un yüksek puan verdiği 0n yeni yabancı dizi ile karşınızdayız.

Not: En düşükten, en çok puan alana doğru sıralama derlendi. 50 puan altındaki diziler ise listede yer almıyor.

10- Tell Me a Story (54)

Bildiğimiz ve mutlu sonla biten masalları belki de mutsuz sonla bittiğini izlemeye ne dersiniz? Çok bir şey beklemeden izlerseniz sevebilirsiniz. Grimm’i severek izlediyseniz de göz atmanızı önerebiliriz.

9- Into the Dark (60)

Gotik ayrıntılar içeren bir korku draması izlemek istiyorsanız beklentinizi yükseltmeden göz atabilirsiniz. Biraz “bağımsız bir anlatım” tarzı olduğunu da ekleyelim.

8- Mayans M.C (71)

Sons of Anarchy’i seviyorsanız ve hala izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz. Eee, ne bekliyorsunuz? Karakterlerin keskinliği uzun süre aklınızda kalacak diyebiliriz.

7- Kidding (73)

“Daha önce Jim Carrey’i hiç böyle görmediniz!” dersek yalan olmaz. Kidding “Ay Jim Carrey var gülerek izlerim!” diyeceğiniz bir iş ise hatalısınız. Kidding inanılmaz mesajları olan ve çok çarpıcı bir iş… Yas dönemi ile nasıl yaşanır? İnsanlara nasıl yaklaşmak lazım? Soruların daha fazlası ve cevapları Kidding’te saklı.

6- El Angel (73)

Bir dönem hikayesi… Bir seri katilin ayrıntıları iyi işlenmiş hikayesi… Buenos Aires’de 1970’li yılların başında geçtiğini de ekleyelim. Oyunculuklar da dikkatinizi çekecektir.

5- Wanderlust (76)

“Yetişkinlere özel bir hikaye, bazen ağlayıp bazen gülebilirsiniz.” Wanderlust özellikle yirmili yaşların sonunda ve otuzların başındaysanız keyifle izleyebileceğiniz bir iş…

4- The Kids are Alright (82)

Klasik bir sit-com izlemek istiyor, eve geldiğinizde kafanızı dağıtmak istiyorsanız izleme listenize mutlaka katmanız gereken bir dizi diyebiliriz. Tadını çıkarın.

3- You (90)

“Sosyal medya hayatımıza ne kadar zarar verebilir?” sorusuna biraz da paranoyak bir cevap aramak istiyorsanız izleyin. İçinde aşk da var, tutku da var, eh dolayısıyla delilik de bonusu…

2- Bodyguard (98)

2018’in en iyi dizilerinden biri olarak görülen Bodyguard, ülkemizde de seyircinin ilgisini kazanmayı başardı. Hala izlemediyseniz, ne duruyorsunuz?

1- Homecoming (99)

Son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri Homecoming… Eğer sürekli aksiyon arıyorsanız sıkılabilirsiniz. Ancak aradığınız iyi bir hikaye ise bayılacaksınız.

Listenin devamını incelemek isterseniz buradan göz atabilirsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı