Neslihan Atagül’ün hayat vermesini istediğimiz 5 karakter!

3 dakikada okuyabilirsiniz

20 Ağustos 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Oyunculuk hayatına 2006’da Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Deniz karakteriyle adım attı. Yine 2006 yılında İlk Aşk adlı sinema filminde oynadı ve bu film ile Altın Koza Film Festivali’nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor adlı dizide, 2013-2014 yıllarında ise Fatih Harbiye’de rol aldı. 2015 yılında ise Senden Bana Kalan adlı filmde başrol oynadı. Aynı yıl Kara Sevda ile karşımıza çıktı. Bu dizi ile yetenekli bir oyuncu olduğu defalarca kanıtladı, performansıyla çok konuşuldu. Ardından puhutv dizisi olan Dip’te rol aldı. Ekranlara çok yakışıyor. Hem çok güzel hem de çok yetenekli bir isim… Umarım en kısa zamanda yeniden bir projede görürüz. Peki hangi karakterleri canlandırsa harika olur?

1- Tanınmış ve işinde çok başarılı olan bir beyin cerrahı!

Nasıl yakışırdı Neslihan Atagül’e doktor rolü! Bol aksiyonlu, kaliteli drama içeren bir dizide ünlü ve başarılı bir beyin cerrahı olarak görseydik fena olmazdı sanki, ne dersiniz? Hem özel hayatı, hem ailevi sorunları hem de işiyle baş etmek zorunda kalan bir kadın. Her şeyin üst üste gelmesiyle psikolojik olarak yıpranan yine de yoluna devam eden ve yılmayan bir doktor olarak izleyebilirdik. İşin içine biraz da aksiyon karıştı mı tadından yenmez!

2- Evli, mutlu, çocuklu pastane işletmecisi!

Minik ama şirin evinde eşi ve kızıyla birlikte yaşayan, küçük pastanesinde harikalar yaratan bir annenin ailesiyle olan özenilesi ilişkisine, samimi ve sıcacık yuvalarındaki maceralarına ortak olmak pek güzel olurdu doğrusu. Neslihan Atagül’ü daha önce anne olarak izlemiştik ve ne kadar çok yakıştığını da biliyoruz. Belki bir gün yine görürüz öyle.

3- 1960’li yıllarda imkansız bir aşk yaşayan genç bir kadın!

Asil, zarif, moda tutkunu, varlıklı, güzel ama bir o kadar da şanssız bir kadın. Altmışlı yılların ortalarında geçen imkansız bir aşk hikayesi… Tutkulu bir çift… Sevginin bazen yetmediği, onca badireyi atlatmaya rağmen yine de kavuşmanın mümkün olmadığı bir hikaye. Dönem kadını olmak pek yakışırdı Neslihan Atagül’e…

4- Bir yangında eşini ve oğlunu kaybettikten sonra akli dengesi bozulan bir anne!

Mutlu mesut şekilde geçinen bir ailenin bir gün evlerinde çıkan yangınla dağılıp yok oluşlarına, bir annenin eşini ve oğlunu kaybedişine, yaşadığı onca şeyi kaldıramayıp psikolojisinin bozuluşuna ve günden güne akli dengesini kaybedişine şahit olsaydık mesela… Biraz psikolojik, biraz dramatik bir mini dizide Neslihan Atagül’ü bu rolde izleyip performansına hayran kalsaydık ya!

5- Ege’de bir kasabada geçen klasik romantik komedideki esas kız!

Bir romantik komedi filminde rol alsa fena da olmaz sanki. Şöyle şirin bir kasabada garsonluk yapan kendi halinde yaşayan bir genç kızın bir gün hayatının aşkıyla karşılaşması ve ardından gelişen komik olayların anlatıldığı keyifli bir romantik komedi filminde rol alsa harika olurdu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.