Çarpışma’nın ikinci bölümünde neler yaşandı?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Veli’nin madalyonuyla kendisini Kadir’e hatırlattığı bölüm finalinde, “Veli, Kadir’i nereden tanıyor?” sorusu akıllara geldi. Kadir ile Zeynep’in de geçmişten gelen bağları ortaya çıktı. Hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirdi.

Etkileyici sahneleri, yükselen gerilimi ve ters köşe sürprizleriyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen dizi, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu. İkinci bölümüyle ABC1 20+’da 6.60 izlenme oranı (rating), 13.35 izlenme payı, AB’de 6.61 izlenme oranı (rating), 14.17 izlenme payı (share), Total’de ise 4.69 izlenme oranı (rating), 9.60 izlenme payı (share) alan dizi #kızımayardımet etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 15 saat dünyada 4 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

Çarpışma sonrası Kadir’i tanıyan ve ona yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalan Zeynep, kızını almak için Veli’nin verdiği adrese gitti. Veli polisin işe karışması yeni önlemler alırken, Kadir ve Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıktı. Zeynep’e engel olmaya çalışırken daha fazla direnemeyen Kadir yere yığıldı, kalp masajıyla onu hayata döndürmeye çalışan Zeynep ise korku dolu anlar yaşadı.

Cemre’nin kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrendiği bölümde hastaneden çıkan Kerem ise, Yakup ve Meral’e ulaşmaya çalıştı. İkilinin kaçma planları yaptığı sırada Kerem ise, mahalleliden duyduklarıyla büyük bir şüpheye kapıldı. Her şeyden vazgeçen ve ölüme gitmek isteyen Kadir’i, kızını bulması için ikna etmeye çalışan Zeynep, Kadir’in olumsuz cevabıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Dönüş yolunda kızını bulma pahasına polislerden kaçan Zeynep, karşısında bulduğu Kadir’in, “Ben senin kızını bulmadan hiçbir yere gidemezsin!” sözleriyle yeniden umutlanırken, Kadir göreve geri döndüğünün sinyallerini verdi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.