Aras Bulut İynemli ve Aslı Enver nasıl projelerle bir araya gelebilir?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Biri Çukur ile zirvede, biri İstanbullu Gelin ile… Aras Bulut İynemli ile Aslı Enver’in ne kadar yetenekli olduklarını biliyoruz. Yıllar önce “Tamam Mıyız?” adlı sinema filminde birlikte rol aldılar. Bu sene ise bir reklam filminde… Ne kadar uyumlu olduklarını da görmüş olduk. İkiliyi birlikte görmek isteyenler var, evet ben de onlardanım. Peki nasıl bir hikayede ikiliyi partner olarak görmek isterdik?

1- Mafya kızı ve polisin imkansız aşkı!

Hani kavuşamayacak gibi gözüken ama illa bir şekilde kavuşan aşıklar vardır ya, işte bu öyle olmasın! Karanlık işler çeviren, kötü bir adamın avukat kızı ve ailenin içine sızan polisin fazlasıyla ağlatan aşk hikayesine ortak olalım. Bu hikayenin sonunda yüzler gülmesin mesela, içimize dert olsun bu iki gencin hikayesi ve biz yine hayran olalım oyunculuklarına… Ve evet, dram bu ikiliye pek yakışıyor!

2- Biraz da güldürsünler; elbette romantik komedi!

Dramda ne kadar başarılı olduklarını biliyoruz ama onlara komedinin de yakışacağından da eminiz! Güzel bir kadın ve yakışıklı bir erkeğin karşılaşmalarıyla başlayan, sakarlıkları ve birazcık da saf oluşları başlarına bela olan, kendilerini sürekli biraz trajikomik, biraz da güldüren olayların içinde bulan yılın komedisi olacak şekilde iddialı bir projede Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli’yi izlemeliydik diye düşünüyorum Sizce nasıl olurdu?

3- Onlarınki bir boşanma hikayesi!

İşinde gücünde, iki çocukları olan evli bir çift… Ama günler geçtikçe azalan saygı.. Sevginin bazen yetmediğini anlatan, herkesin imrenerek baktığı bir aşk hikayesinin uçurumdan yuvarlanışının anlatıldığı bir hikaye…Evet onlarınki bir boşanma hikayesi olsun. Aras Bulut İynemli ile Aslı Enver’i böyle bir projede görebilirdik. Ne dersiniz?

4- Şarkıcı olmak isteyen iki genç!

Konservatuvar mezunu olan iki gencin bir gün bir ilanla değişen hayatı… Ünlü bir yapımcının internet üzerinden düzenlediği albüm çekilişini hata sonucu bir kişi yerine iki kişi kazanmış olsun. O yapımcı “İkiniz bir grup olursanız size albüm yapacağım.” desin. İşte olaylar da bundan sonra başlasın. Bolca didişme, nefretten doğan aşk, dinledikçe huzur veren şarkı performansları ve daha fazlasının izleyiciye sunulduğu, yok oluştan bir varoluş hikayesi… Aslı Enver ve Aras Bulut İynemli bu hikayeye çok yakışırdı bence! Gülücük, kalp!

5- Katil ve maktül!

Dışarıdan sorunsuz görünen bir evlilik ve aylar sonra gelen büyük bir cinayet… Sevdiği adamı vahşice öldüren, neden öldürdüğünü asla anlatmayan bir kadın… Bol gerilim, kusursuz performanslar, cinayet sonrası flashbackler… Aras Bulut İynemli ile Aslı Enver’in karşılıklı döktüreceği mükemmel bir proje olabilirdi. Ah olsa da izlesek! Peki sizin favori hikayeniz hangisiydi? Benimki mi? Sanırım sonuncusu!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı