Serenay Sarıkaya ile Kaan Urgancıoğlu nasıl projelerle bir araya gelebilir?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Ekran onları özledi! Sevdikleri yollarını gözlüyor! Son olarak Fi-Çi’de Serenay Sarıkaya’yı, Kara Sevda’da ise Kaan Urgancıoğlu’nu izledik. Çok uzun zaman önce ise birlikte rol almışlardı bir dizide… Neden yeniden onları bir arada görmeyelim ki? Umarım görürüz diyelim! Peki nasıl bir projede onları izlemek isterdim/k? Buyurunuz yazıya!

1- Sırlarla dolu bir cemiyet hayatının tutkulu aşıkları!

Sosyetenin tanınmış ve rakip olan iki ailesi… Çapkın bir erkek, kalbi kırık bir kadın. İhtişamlı hayatlarında mutluluğun eksik olduğu, paranın bazı şeyleri satın alamadığı iki hayat… Ve elbette o tarifsiz duygu, aşk. İlk görüşte başlayan aşkın onları esir alacağından habersiz iki kalp. Serenay Sarıkaya ve Kaan Urgancıoğlu’nu bu hikayede görmek ister miydiniz?

2- Balıkçı bir adam ile hafızasını kaybeden kızın hikayesi!

Minik teknesiyle dolaşırken kıyıya vurmuş baygın bir kadın bulan genç adamın hayatının değişeceği o an… Hiçbir şey hatırlamayan güzeller güzeli bir kadın ile kimsesi olmayan kendi halinde yaşayan balıkçı bir adamın karşılaşmalarından sonra kendilerini bir tehlikenin içinde buluşları ile başlayan o hayat hikayesi… İzlenilebilir bir mini dizi olabilirdi bence.

3- Biraz da aksiyon ; iki hırsızın bol maceralı hayatı!

İkisi de işinde bir hayli usta! İkisi de hayatı boyunca hiç yakalanmamış! Aynı müzeyi soymak üzereyken tanışmaları ile başlayan bir hikaye… Bol koşuşturmalı, kovalamacalı, aksiyonlu, gerilimli bir öykünün başrolünde ise elbette aşk var! Sizce de çok yakışmaz mıydı ikiliye bu roller?

4- Kötüler de aşık olur; iki kiralık katilin aniden birleşen yolları!

Defalarca insan öldüren, para için her şeyi yapabilecek türde iki insan. Daha önce aşık olmamış, bir kalpleri olduğunun bile farkında olmayan soğukkanlı, acımasız, kötü ruhlu iki ayrı kişi. Aniden yolları kesişen kiralık katillerin karşılaşmaları bir tesadüf müydü yoksa ikisi de birbirlerini öldürmek için mi tutulmuştu? Peki aşk gerçekten de her şeyin ilacı mıydı?

5-Eee, biraz da ağlatsınlar ; dramatik bir aşk hikayesi!

Evet, onları defalarca ağlarken gördük ve evet gerçekten dramda çok başarılılar! Mutlu giden ilişkilerinin sonunda ani bir trafik kazasında sevdiği kadını kaybeden bir adamın gözlerindeki o amaçsızlık duygusu ve artık eskisi gibi olmayan akli dengesi… Bol gözyaşı döktüren bir aşk hikayesi… Peki sizin favori hikayeniz hangisi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.