Jet Sosyete’nin erkekleri dizinin kadınlarını anlattı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çarşamba akşamları ekran başındakilere bol kahkahalı bir hikaye sunan Jet Sosyete’nin kadrosunda yer alan erkek oyuncular, dizinin kadınlarını “en”leri seçerek esprili bir dille anlattı.

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı, Hakan Algül’ün ise yönetmen koltuğunda oturduğu Jet Sosyete, her hafta ekran başındakileri kahkahalara boğarken, ekip kamera arkasında da eğlenceli anlar yaşıyor. Yıldız isimlerin yer aldığı kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin erkekleri, dizinin kadınlarını anlattı.

Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Enis Arıkan, Şahin Irmak ve Emre Taştekin, kadın hakimiyetinin olduğu setin esprili üsluplarıyla “en”lerini belirledi. Söz konusu ezber olduğunda en çok ve hızlı ezber yapan Hasibe Eren iken, dizinin Tony’si Enis Arıkan’a göre en unutanı ise Ecem Uzun. “Ecem her takıldığında biz de ona takılıyoruz” diyor Arıkan. Enes Arıkan için en çok yemek seven Yasemin Sakallıoğlu iken Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt ve Şahin Irmak, ortak bir fikirle bu unvanın Tuğba Çom Makar’a ait olduğunu söylüyor.

Jet Sosyete’nin erkekleri Derya Karadaş için “en çok konuşan” ve “en neşeli” sıfatlarında bir araya geliyor. Dizinin Cengiz’i Cengiz Bozkurt’a göre setin en sessizi canlandırdığı İlayda karakterinin aksine Deniz Cengiz. “Şen kahkaha” ve “tecrübe” denildiğinde herkesin Ayşenil Şamlıoğlu’nu söylediği sette Gülse Birsel denildiğinde Cengiz Bozkurt “en bi partner”, Şahin Irmak “en imrendiğim isim”, Emre Taştekin “en üreteni” yorumlarını yapıyor.

Dizinin Tony’si Enis Arıkan, setteki kadın oyuncularla en komik anını da paylaştı. Geçtiğimiz sezonun ‘Gelinimi Yerim’ çekiminin yapıldığı sırada ocağa oturan ve o sırada mandalın çevrilmesiyle arkasının alev aldığını söyleyen Arıkan, o sırada setteki tüm kadınların şaşırıp “Bu çocuğu niye kadroya aldık?” düşüncesini bakışlarında gördüğünü ekliyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.