Çarpışma’nın son bölümünde Veli ve Kadir arasında ne yaşandı?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Bu sefer oyunun kurallarını kendi yazmaya kararlı olan Kadir Adalı, Veli’ye ulaşmaya çalıştı. Veli’yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na giden Adalı, karşısında Veli’yi bulurken, ikilinin yüzleşmesi bölüme damga vurdu.

Önceden çok iyi dost olan ikilinin artık birer düşman haline geldiğini gördüğümüz final sahnesinde Veli, Adalı’nın zaaflarına oynamakta kararlıydı. Annesini bulmak için polis olan Kadir Adalı’yı can evinden vuran ve annesiyle ilgili bir şey bildiğini düşündüren Veli, istediğini aldı. Öfkeden deliye dönen Adalı annesiyle ilgili gerçekleri öğrenmek isterken, Veli’nin Adalı’nın annesi ile ilgili ne bildiği merak konusu oldu.

Keskinleşen çatışmaları, gerilimi yüksek sahneleri ve yeni sürprizleriyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen dizi, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu. Üçüncü bölümüyle ABC1 20+’da 6.64 izlenme oranı (rating), 12.93 izlenme payı, AB’de 7.09 izlenme oranı (rating), 15.04 izlenme payı (share), Total’de ise 4.69 izlenme oranı (rating), 9.40 izlenme payı (share) alan dizi #kıyametkopacak etiketi ile Twitter’da Türkiye’de 14 saat 30 dakika dünyada 6 saat 5 dakika TT listesinde kaldı.

Veli’nin imzası niteliğini taşıyan madalyonu görünce neye uğradığını şaşıran Kadir, Zeynep’e Veli’nin fotoğrafını göstererek olayla ilgisini anlamaya çalıştı. Zeynep’ten kızını kaçıranın Veli olduğunu öğrenen Adalı, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalıştı. Bu sırada Zeynep elektronik kelepçeyle ev hapsine alınırken, ihanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in peşine düştü. Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterince şok olan Kadir, eliyle koymuş gibi Kerem’i buldu. Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için elinden geleni yapsa da, ağzını bıçak açmayan Kerem konuşmayarak Kadir’i hayal kırıklığına uğrattı.

Yasak aşk ortaya çıkacak mı?

Geçmişte Zeynep’in Kadir için Aslı’dan yardım istediği, Veli ve Selim Gür arasındaki ilişkinin ortaya çıktığı bölümde, yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yapan Demir ve Belma hiç beklemedikleri bir yerden vuruldu. Belma’yı yakalayan Yakup, videoya karşılık yüklüce bir para isteyerek iki aşığı büyük bir çıkmaza sürükledi.

Teşhis için Kerem’le yüzleşmek isteyen Cemre cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorunca, Kerem’in cevabı karşısında buz kesti. Belma’nın videosunu Cemre’ye anlatan Kerem, kendisini hapishaneden çıkarmasına karşılık videoyu Cemre’ye verebileceğini söyledi. Kerem’in anlattıkları karşısında kalakalan Cemre şok olurken, Kerem’in tek çıkış bileti bu videoydu.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Zeynep’in, Kadir’e ‘Ne olur artık bana iyi bir haber ver’ diyerek, Kadir’den gelen tepki ile ona sarılması, “Kadir Aylin’i buldu mu?” sorusunu akıllara getirdi. Zeynep’in ‘Aylin’i bulacağını biliyordum!’ sözüne, Kadir’in ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.