Çağlar Ertuğrul ile Neslihan Atagül nasıl projelerle bir araya gelebilir?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Son olarak Fazilet Hanım ve Kızları’nda Çağlar Ertuğrul’u izledik, ayrıca diziden sonra da iki sinema filminde rol aldı. Neslihan Atagül’ü de önce Kara Sevda’da sonra Dip’te izledik. Performansıyla adından sıkça söz ettirdi. İki isim de çok yetenekli… Ve ekran onları pek özledi! Birlikte bir projeyle dönseler ya! Peki nasıl bir hikayede rol almalarını isterdik?

1- Belki bir romantik komedi?

Öyle şirketler, asansörde sıkışmalar, zengin beyler ve asistan kızlardan olmasınlar. İş bulamayan iki gencin aynı kafeye iş başvurusu yapmasıyla başlasın hikaye… İki garsonun bol didişmeli, biraz güldüren, bazen tartışan ama her zaman gözlerden kalpler çıkartan bir aşk hikayeleri olsun. Biz de izleyelim, fena mı olur?

2- Altmışlı yıllarda geçen bir aşk hikayesi!

Geçmiş zamanda yaşanan bir aşkın kahramanları olarak izleyebilirdik mesela onları… Belli bir dönemin bütün özelliklerini yansıtan bir projede, zengin iki ailenin tutkulu ve aşık iki çocuğuna hayat verebilirlerdi. İki ismi bir dönem dizisinde görmek bence mükemmel olurdu.

3- Sırlarla dolu bir cinayetin perde arkası; katil ve polis!

Olay yeri bir gecekondu dairesi… Elindeki bıçakla şoka girmiş bir şekilde duran bir genç kadın ve kanlar içinde yerde yatan bir adam. Öldürülenin kim olduğu bilinmiyor, katil de konuşmuyor. Bu olayın içinden nasıl çıkardı peki bizim cinayet büro polisi? Katil konuştuktan sonra neler beklerdi onları?

4- Bolca gizem ve aksiyon; doktor ile avukat!

İş adamı olarak bilinen ama aslında organ mafyası olan bir adam ve onun tarafından kaçırılan bir doktor. Bu iş adamının her türlü pis işine şahit olmuş ve onun avukatlığını yapmakta olan bir adam… İkisi de zorla tutulmakta ve tehdit edilmekteler. Aralarında başlayan o malum duygudan habersiz bir şekilde genç ve güzel doktoru kaçırmaya hazırlanan yakışıklı bir avukat… Peki ya bizim doktor kızımız aslında o kötü mafya babasının kızıysa? Hikaye nasıl ilerlerdi sizce?

5- Çılgın çiftin ağlatan hikayesi…

Aynı hastane odasında tanışan çılgın, enerji dolu, yılmayan iki genç… Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamak isteyen bu çiftimizin bir senelik ömrü kalmış olsun. İlk gördükleri anda birbirlerine aşık olsunlar ve son günlerimizi birlikte geçirelim diyip kendilerine “Ölmeden önce yapılacaklar listesi” hazırlasınlar ve tek tek bütün maddeleri yapmaya başlasınlar. O son maddeyi yapacakken ise hayata gözlerini yumsunlar. Böyle anlatınca pek duygusal olmuyor elbette ama izleseydik onları bu rolde, gözyaşlarımızı tutamazdık eminim!

6- Ya yazdığı roman gerçek olursa? bir yazarın hayatının aşkını bulduğu an…

Bir yanda birçok kitap yazmış genç bir yazar. Hayal dünyası ise oldukça geniş ve aşktan yana da yüzü hiç gülmemiş. Bir yanda da bu yazarın kitaplarını bir kere bile okumamış, adını bile duymamış genç bir adam… Bu genç adam tesadüf eseri kendini imza gününde bulsa ve tam da ilk romanında yazdığı gibi karşılaşsalar… Evet bir imza gününde tanışan ve kitapta yazılan her şeyin tek tek oluşunu şaşkınlıkla izleyen bir kadın ve hala hiçbir şeyden haberi olmayan sevgilisi… Nasıl devam ederdi hikaye. Peki sizin favori hikayeniz hangisi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.