Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş nasıl projelerle bir araya gelebilir?

3 dakikada okuyabilirsiniz

İki yetenekli oyuncu! Tolga Sarıtaş, Söz dizisiyle adından oldukça söz ettirdi, çok konuşuldu. Ayça Ayşin Turan ise Karagül ve Meryem ile yakaladığı başarıyı The Protector ile taçlandırıyor. Ekranlara oldukça yakışan iki oyuncu sizce de birbirleriyle pek uyumlu olmazlar mıydı? Sevenlerinin onları aynı projede görmek istediklerini biliyorum, en azından görmek isteyenler çoğunlukta diyebilirim! Peki nasıl projelerle bir araya gelebilirler?

1- Romantik komedi olmazsa olmaz ; üniversiteli iki gencin sıcacık aşk hikayesi!

Zıt karakterler, ilk görüşte nefret ve elbette aşk! Sürekli karşılaşmak zorunda kalan iki gencin yaşadıkları komik olaylar, sevgi dolu bakışmalar ve tutkulu anlar… Biraz güldüren biraz da aşka özendiren bu hikayede Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ı görmeliyiz bence. Ne dersiniz?

2- İki ajanın sırlarla dolu hayatı!

Bol aksiyon, kovalamaca, silahlı çatışmalar ve sırlarla dolu bir hikayenin içinde olan iki ajanın hayatlarının anlatıldığı bir projede Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ı izleyebilirdik. Bu rollere sizce de çok yakışmazlar mıydı?

3- Bilimkurgu konulu bir dizinin kahramanları!

Bilimkurgu temalı bir mini dizide partner olarak görsek ya! Geçmiş, gelecek ve şimdiki zaman arasında gidip gelen iki gencin hayati bir karar almaları sonucunda değişen hayatlarının anlatıldığı bir hikayede bizimkileri görmek pek hoş olurdu doğrusu…

4- Biraz da karanlık dünya ; azılı bir suçlu ile kumarbaz bir gencin aşkı!

Bir yanda defalarca cinayet işlemiş, hem usta bir dolandırıcı hem de profesyonel bir hırsız… İşinde oldukça başarılı ve henüz yakalanmamış genç bir adam… Diğer yanda ise kumar oynayarak işleri büyütüp kumarhane sahibi olan güçlü ve zengin bir kadın… İkiside karanlık tarafta, ikiside henüz aşkla tanışmamış. Bir gün yolları keşisen bu iki gencin hayatları nasıl devam ederdi acaba… İzlesek fena olmazdı sanki! 🙂

5- Gerilim temalı bir filmin başrolleri!

Aynı evde yaşayan iki sevgilinin birlikte korku filmi izlemelerinden sonra başlarına gelen paranormal olaylarla karşılaşmalarına yer verildiği bir hikayede görebilirdik mesela onları. Öyle klasik üç harfli filmlerinden değil de daha Avrupai tarzda olan filmler gibi mesela… Mükemmel bir senaryo ile işin üstesinden gelinirdi bence!

6- Ve elbette dram ; bir festival filminin çilekeş aşıkları!

Dramda yetenekli olan iki genç oyuncu.. Ağlatan bir hikayede çok çile çeken, defalarca ayrı düşen ve hikayeleri kötü sonla biten iki gence hayat verseler oturur izlerdik. Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın karşılıklı döktürecekleri konusunda hemfikiriz sonuçta… Bakalım umarım bir gün gerçek olur. Peki sizin favori hikayeniz hangisi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı