Çarpışma’da Veli yeni bir oyun kurma hazırlığında!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Zeynep’in kızını kurtaracağı düşüncesiyle hapis tutulduğu evden kaçıp, Veli’nin yanına gittiği ve rehin alındığı bölüm finalinde, Veli’nin Adalı’nın da görüş alanında olduğu sırada silahını ateşlerken heyecan yükseldi. Veli’nin, Zeynep’e “Bana Kadir’i sen vereceksin. Onu silahla değil, seninle öldüreceğim!” sözleri ise, Veli şimdi Adalı’ya karşı nasıl bir oyun kuracak sorusunu akıllara getirdi.

Heyecanı her hafta daha da artan hikayesiyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen ‘Çarpışma’ sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 70 bin tweet atıldı, ‘Çarpışma’ #ayaktakal etiketi ile Twitter’da Türkiye gündeminde 1. sırada yer alırken, dünya gündeminde ise 4. sıraya kadar yükseldi. Türkiye’de 13 saat 55 dakika, dünyada ise 6 saat 25 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 4. Bölümüyle; ABC1 20+’da 6.10 izlenme oranı (rating), 12.49 izlenme payı, AB’de 6.35 izlenme oranı (rating), 14.58 izlenme payı (share), Total’de ise 4.34 izlenme oranı (rating), 9.38 izlenme payı (share) aldı.

Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan bölümünde; Veli’nin, Adalı’ya annesi üzerinden saldırması Adalı’yı çılgına çevirdi. Adalı yüz yüze geldiği Veli’yi yakalamak için hamle yapsa da, tedbirini önceden alan Veli kaçtı. Kerem’in, Belma’yla ilgili bir videonun varlığından bahsetmesi Cemre’nin içine kurt düşürdü. Belma, Yakup’un şantajı karşısında darmadağın oldu. Demir, Cemre’yi Amerika’ya gitmeye ikna etmeye çalışsa da Cemre, sürpriz bir hamle yaptı ve cezaevine gidip, Kerem’e kendisini buradan çıkaracağını söyledi.

Haydar’dan, Veli’yi hapisten kurtaran avukatın Selim Gür olduğunu öğrenen Adalı, Selim Gür’ün ofisine gitti. Zeynep’in kızını istediğini çok sert bir dille anlatan ve Selim’e Veli ile hesaplarının kapanmayacağını söyleyen Adalı, Selim’in ofisini dağıttı.

Adalı, Veli’nin adamı Sinan’ın izini buldu, Selim’in de Veli ile olan irtibatını öğrendi ama Veli’ye ulaşamadı. Adalı’yı çok iyi tanıyan Veli ise, onu yeniden ayağa kaldıran kişinin Zeynep olduğunu çözdü. Veli, Zeynep’e ulaştı ve ondan, kızını görmek istiyor ise yanına gelmesini istedi. Bu bilgiyi Adalı’dan saklayan Zeynep, kızını kurtaracağı düşüncesiyle hapis tutulduğu evden kaçtı. Veli, Zeynep’i rehin aldı. Veli aynı anlarda, Adalı’yı da uzun namlulu silahıyla hedefine aldı. Veli, Zeynep’e, ‘Kadir’i silahla değil, seninle öldüreceğim, en sevdiğiyle’ diyerek, Kadir’e sevdikleri üzerinden saldırmaya devam edeceğini gösterdi.

Zeynep’i rehin alan Veli’nin yeni hamlesi ne olacak ? Veli, Zeynep’e zarar verecek mi ? Adalı’yı bekleyen tehlike ne? Cemre ile Kerem arasında neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası, heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde yanıt bulacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı