Bir Zamanlar Çukurova zirveyi bırakmıyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü, Tüm Kişilerde %14,41 izlenme oranı ve %30,95 izlenme payı, AB’de %10,47 izlenme oranı ve %24,21 izlenme payı ve 20+ABC1’de %13,81 izlenme oranı ve %28,37 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da, hesaplaşmalar devam ediyor. Bir kez daha Yılmaz ve Demir arasında kalan Züleyha, bu defa kalbinin sesini dinleyebilecek mi?

Yılmaz ve Fekeli, Demir ve Cengaver’in hain tuzakları karşısında dimdik duruyor! Kendi ölüm ilanını verdiğinden beri ortalıkta görünmeyen Fekeli, artık Adana’da boy göstermeye de başladı. Bu durum birilerini mutlu ederken, birilerini de oldukça rahatsız ediyor!

Hünkar ve Fekeli’nin yarım kalan yaşanmışlıkları, Çukurova’da adeta nostalji dalgası yarattı. Eski defterler yeniden açılırken, duygular da açığa çıkmaya başladı. Hamile olmadığını öğrenen Saniye’nin mutluluğu yarım kaldı. Saniye ve Gaffur bu acı gerçeği göğüslemeye çalışırken, kendilerini yine yalan çukurunda buldular. Peki, bu yalan ikilinin sonu mu, yoksa yeni kapıların anahtarı mı olacak?

Oğlundan ayrı kalmamak için Yılmaz’dan vazgeçen Züleyha’yı büyük bir sınav daha bekliyor. Yılmaz’la birlikte, sara krizi geçiren Nazire’yi hastaneye götüren Züleyha, karşısında Demir’i görünce şok oldu! Demir’in tehditkar bakışlarından başına gelecekleri tahmin eden Züleyha, bu defa ne yapacak?

Dizinin bölüm etiketi #KaderiminOyunu, bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.