Bölüm 1: Anne – kız olarak izlemek istediğimiz oyuncular!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Belki bir gün diyerek başlayalım! Yazıda yer alan birçok isimden kimilerini birbirleriyle aynı dizide izledik, kimini de “Aynı projede birlikte görsek fena olmaz!” dedik. Kimi usta bir oyuncu, kimi bir idol, kimi henüz kariyerinin başında genç bir kadın, kimi çok yetenekli, kimi ise oldukça yeni… Sevilen kadın oyuncularımızdan kimleri bir projede anne – kız olarak izlemek isterdim/k? Beraber göz atalım mı?

1- Canan Ergüder & Afra Saraçoğlu

Behzat Ç., Güllerin Savaşı gibi dizilerden daha yakından tanıdığımız Canan Ergüder’i son olarak Yıldızlar Şahidim’de izlemiştik. Afra Saraçoğlu ise oldukça yeni, yeni olmasına rağmen çok da yetenekli biri. İki güzel kadını bir gün bir drama temalı projede izler miyiz?

2- Ebru Özkan & Neslihan Atagül

Paramparça’dan sonra Şahin Tepesi ile ekranlara dönen Ebru Özkan ile son olarak Kara Sevda ve Dip’te izlediğimiz Neslihan Atagül’ü aynı projede görür müyüz bir gün? Polisiye konulu bir sinema filminde belki?

3- Zerrin Tekindor & Yasemin Allen

Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda gibi dizilerde rol alan Zerrin Tekindor şu an Şahin Tepesi’nde rol almakta.. Yasemin Allen ise Şeref Meselesi, 46 Yok Olan ve Çi’den sonra Strike Back adlı yabancı bir dizide rol alıyor. Nedense bir dönem dizisi geçti aklımdan. Dönemin en asil anne – kızı olarak karşımıza çıksalar nasıl güzel olurdu ama!

4- Demet Evgar & Miray Daner

Birçok dizide ve sinema filminde rol aldı. Şu an Avlu’da fırtınalar estirmekte olan Demet Evgar’ın ne kadar mükemmel oynadığı biliyoruz. Nedense kızı olarak Miray Daner’i görmek istedim. Anne – kız olarak izlemek sizce de mükemmel olmaz mıydı? Elbette dram türünde bir hikayede…

5- Şevval Sam & Hilal Altınbilek

Bodrum Masalı’ndan sonra Yasak Elma’da rol almakta olan Şevval Sam ile Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha karakterine hayat vermekte olan Hilal Altınbilek’i belki bir gün anne – kız olarak izleriz. Hazır bu kadar birbirlerine benziyorlarken neden olmasın ki?

6- Nurgül Yeşilçay & Ege Kökenli

Paramparça, Muhteşem Yüzyıl Kösem derken ardından Gülperi ile ekranlara döndü Nurgül Yeşilçay… Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Ege Kökenli ile sizce de çok şeker bir anne – kız olmazlar mıydı?

7- Burçin Terzioğlu & Leyla Tanlar

Poyraz Karayel ile ona bir kez daha hayran olduk. Özlemle dönmesini bekledik ve The Protector’daki Rüya karakteri ile karşımıza çıktı Burçin Terzioğlu… Leyla Tanlar ise Paramparça’dan sonra Şahin Tepesi’nde rol almakta… İlerleyen zamanlarda neden anne – kız olarak görmeyelim ki?

8- Ayça Bingöl & Serenay Sarıkaya

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Benim Adım Gültepe ve son olarak da Babam ve Ailesi’nde rol aldı. Müslüm’de rol aldı. Medcezir’den sonra Fi ile yeniden kendine hayran bıraktırdı Serenay Sarıkaya… Gerçekten çok başarılılar. Neden aynı projede birlikte izlemeyelim ki? Sizce de çok güzel olmaz mıydı?

9- Ebru Cündübeyoğlu & Elif Doğan

Birçok dizide rol aldı Ebru Cündübeyoğlu. Son olarak ise Gülizar’da izledik. Elif Doğan ise Hayat Bazen Tatlıdır ve Çukur’dan sonra Darısı Başımıza adlı dizide rol aldı. Sımsıcak bir hikayede birbirlerine destek olan anne – kız olarak görürüz belki, kim bilir…

10- Bennu Yıldırımlar & Özge Gürel

Kadın dizisinde Hatice karakterini canlandırmakta olan Bennu Yıldırımlar ile Muhteşem İkili’de Nilüfer’e hayat vermekte olan Özge Gürel’i aynı projede izler miyiz bir gün? Sizce de anne – kız olarak görmek güzel olmaz mıydı?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.