Çukur’da Yamaç Vartolu’nun büyük sırrını öğrendi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi heyecan yarattı. Kapısının önünde küçük bir kutu süt bulan Cumali, heyecanla etrafına bakarken izleyiciler geçmiş günlere gitti. Cumali ile Selim arasındaki çocukluklarından kalan bir anı izleyen ekran başındakiler, bugüne döndüklerinde Selim ve Cumali’nin yıllar sonra karşı karşıya geldiklerini gördüler. Ağabeyinin karşına çıkan Selim’in nasıl davranacağı ve Cumali’nin ne tepki vereceği merakla beklenecek.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da11.66 izlenme oranı (rating), 23.11izlenme payı (share), AB’de 9.19 izlenme oranı (rating), 20.90 izlenme payı (share), Total’de ise9.88 izlenme oranı (rating), 20.99 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #umut etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #umutetiketi Twitter Türkiye’de 13 saat 25 dakika, dünyada 4 saat 35 dakika TT listesinde kaldı.

Aliço’nun yardımıyla Saadet’in yaşadığını ve bir çocuğu olduğunu öğrenen Yamaç, Vartolu’yla yüzleşti. Yamaç’a yalan söylemenin zor olduğunu ve onun güvenini zedelediğini söyledikten sonra oğlunun fotoğrafını çıkarıp “Bak, oğlum oldu. Babamın torunu oldu babamın oğlu” dediği anlar ekran başındakilere duygu yüklü dakikalar yaşattı.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Yamaç’ın elinde gördüğü bulmaca kitabıyla heyecanlanan Cumali’nin; “Neden ben hapishanedeyken biriniz getirmediniz? Bunlar hala var mı?” dediği anlar Yamaç’ı duygulandırdı. Cumali’yi hapishanede yapayalnız bıraktıklarını düşünen Yamaç, Cumali’den özür diledi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.