Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan bölümünde neler yaşandı?

2 dakikada okuyabilirsiniz


Kadir’in, Türkiye’ye dönen Galip’e, Veli’den önce ulaştığı ve bölüm finalinde; yanına Zeynep’i de alarak, ‘Seninle çok güzel bir oyun kuracağız, ama bu sefer ben kazanacağım’ sözleri, bundan sonra Adalı-Veli savaşının daha da kızışacağının habercisi oldu. Yakup’un, Kerem’i oyuna getirip Cemre’nin başına silah dayadığı anlarda ise nefesler tutuldu.

Sosyal medya onları konuştu!

Heyecanı her hafta daha da artan hikayesiyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen ‘Çarpışma’, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 34 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #tarafınıseç etiketi ile Twitter’da Türkiye gündeminde en üst sıralara, dünya gündeminde ise 4. sıraya kadar yükseldi. Türkiye’de 13saat 15 dakika, dünyada ise 5 saat 45 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 5.Bölümüyle; AB’de yüzde 5.65 rating ve yüzde 12.97 izlenme payı, ABC1’de yüzde 5.65 rating ve yüzde 11.33 izlenme payı, Total’de ise yüzde 4.24 rating ve yüzde 8.93 izlenme payı elde etti.

Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan bölümünde; Veli’nin elinde rehin olan Zeynep, korkusuzca direndi, ondan hesap sordu ve günler sonra kızını görmeyi başardı. Kızını kurtarmak için her şeyi göze alan Zeynep, Veli’yi ve adamlarını etkisiz hale getirmek için saldırıda bulunsa da, bunda başarılı olamadı ve Aylin’i Veli’nin elinden alamadı. Zeynep, Veli’nin ‘Galip’i bana getir, kızını al’ teklifi üzerine, kocasının Türkiye’ye gelmesini sağlayacak bir plan hazırladı ve Galip’i etkilemeyi başardı.

Cemre, videoyu kendisine getirmesi şartı ile Kerem’in cezaevinden çıkmasını sağladı. Bu sırada Demir herkesten önce Yakup’a ulaştı ve görüntüleri aldı. Kerem, Yakup’un peşine düştü. Kerem’in bütün itirazlarına rağmen Cemre, Kerem’in yanından ayrılmadı. Yakup, Cemil’in de yardımı ile Kerem’i tuzağa düşürdü ve Cemre’yi rehin alıp, silahını başına dayadı.

Kadir’e sevdikleri üzerinden saldırmaya devam eden Veli, yeni bir atak yaptı ve Aslı’nın Adli Tıp emanetinde tutulan küpelerinin Adalı’nın eline geçmesini sağladı. Veli’nin bu hamlesi Adalı’yı çılgına çevirdi. Beyninden vurulmuşa dönen Adalı, ortalığı birbirine kattı. Öfkesi çığ gibi büyüyen Adalı, Veli’yi alt etmek için bir oyun kurdu ve ilk adımını Türkiye’ye geri dönen Galip’i yakalayarak attı. Veli’nin tehditlerine rağmen Zeynep de Kadir’in yanında yer aldı. Kadir’in ‘Çok güzel bir oyun kuracağız, ama bu sefer ben kazanacağım’ sözleri ise, Adalı – Veli savaşında artık yeni bir sayfa açılacağının ilanı oldu.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı