Şahin Tepesi’nin son bölümünde Mete ve Deniz’in kararı herkesi şoke etti!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Deniz’in yurt dışına kaçmaya çalıştığını gören Mete, son kartını kullandı. Deniz’e şantaj yaparak onunla birlikte Akdora Ailesi’nin karşısına el ele çıkan Mete, evlenmek istediklerini söyledi.

Entrika, sır ve aşk dolu hikayesiyle izleyiciyi sürükleyici bir dünyanın içine çeken ‘Şahin Tepesi’nin dün akşam yayınlanan bölümünde final sahnesi ekran başındakileri şoke etti. Cem’le giderek yaklaşan Deniz, habersiz şekilde Mete’nin dikkatini çekti. Zafer aracılığıyla Deniz’in yurt dışına gitmeyi planladığını öğrenen Mete’nin son hamlesi sert oldu. Deniz’i videoyu Melek’e göstermekle tehdit eden Mete, Tuna ve Demir’in karşısına Deniz’le el ele çıktı. Melek, Ceylan ve Cem’in de tanık olduğu bu anda Mete’nin evlenmek istediklerini söylemesi köşke bomba gibi düştü. Deniz’in bu durumdan nasıl kurtulacağı şimdiden akıllarda soru işareti yarattı.

Temponun bir an bile düşmediği ve sürpriz gelişmelerin yaşandığı bölümde izleyiciler #aşıkoldum etiketiyle yorumlarını paylaştılar. ‘Şahin Tepesi’, yeni bölümünün başlamasıyla kısa sürede sosyal medya mecrasında TT oldu.

Koruda gezerken Ayça’nın ağabeyi Mehmet’in tuzağına düşen Verda, tehlike dolu anlar yaşadı. Bu sırada oradan geçen Efe, Verda’nın yardımına yetişirken Mehmet’in bıçak darbesinden kaçamadı ve kolu sıyrıldı. Efe’nin kurtardığı Verda, onun koluna pansuman yaparken ikili arasında romantik dakikalar yaşandı. Verda karşısında büyülenen Efe’nin Verda’yı boynundan öptüğü an bölümün unutulmaz anlarından biri oldu.

Demir’in, Melek’in sipariş formunu imzalaması karşısında çılgına dönen Tuna, Demir’le yüzleşti. Tuna’nın ağır sözleri karşısında dayanamayıp içini döken Demir’in “Tuna, biz boşanalım” sözü soğuk rüzgarlar estirdi. Demir’in bu kararı karşısında gözyaşlarına boğulan Tuna’nın ne yapacağı merakla beklenecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı