Engin Akyürek ve Cansu Dere nasıl projelerle bir araya gelebilir?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çok başarılı iki isim! Sevenleri ekranlarda görmek istiyor onları… Birlikte dönsün diyenler de vardır illaki. Şahsiyet’te Cansu Dere’yi, Ölene Kadar’da ise Engin Akyürek’i izlemiştik son olarak… Peki nasıl projelerle bir araya gelebilirler? Bir göz atalım mı?

1- Dokunaklı bir hikaye; çaresiz bir baba ve anne…

Biricik kızları ile mutlu mesut yaşarken aniden ortaya çıkan bir düşman… Kızları kaçırılan bir çiftin yaşadığı o zorlu süreç. Bir anne – babanın günden güne artan evlat hasreti… Dramatik bir hikayenin başrolleri olarak izlemek isterdim ben… Sizce de çok yakışmaz mıydı bu ikili?

2- İki eski dost, iki yeni düşman!

Okul yıllarında yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki dostun yıllar sonra bir ihale için karşı karşıya gelişini anlatan bir hikaye… Aradan geçen onca yıldan sonra başarılı bir girişimci olan iki yetişkinin kariyerini etkileyecek olan ortaklık için ellerinden gelen her şeyin daha fazlasını yapmak için çabalayışı… Arkadan dönen dolaplar ve arkadaşlığın düşmanlığa, düşmanlığın ise aşka dönüşünü konu edinen bir projede iki yetenekli ismi bir arada görmek pek güzel olurdu doğrusu!

3- Korkusuz bir gazeteci ile acımasız bir mafya liderinin tesadüflerle dolu hikayesi!

Sürekli aynı ortamda bulunmak zorunda kalmalar, bir şekilde denk gelmeler, kesişen yollar ve yüzleşme… Cansu Dere’nin bir mafya liderine hayat verişini izleyelim mesela… Engin Akyürek ise cesur bir gazeteci olsun. Aksiyon ve gerilimin eksik olmadığı bu hikaye, tutkulu bir aşkla süslensin! Bence kulağa hoş geliyor. Ne dersiniz?

4- Klasik bir aşk hikayesi ; çocukluktan sonsuza…

Bolca flashback, etkileyici bir hikaye, verilen sözler, kurulan hayaller… İlkokul sırasında başlayan ilk aşkın, hayatlarının her döneminde sürecek olmasından habersiz iki çocukluk arkadaşı ve yıllar sonra gelen itiraflar… Sonsuz mutluluğuna atılan bir adım… Kötü sonla bitmesin yahu! Azıcık da gülelim bir hikayenin sonunda… Bir aşk hikayesinin sonsuzluğuna ve mutlulukla devam edişine şahit olalım.

5- Farklı bir vaka ile karşı karşıya olan ünlü bir psikoloğun etkileyici hikayesi!

“Deli değilim, sadece hissetmemek hoşuma gidiyor” diyen bir adam… Karşısında onu çözmeye çalışan bir psikolog. İşinde başarılı, iyileştiremediği bir hastası ise henüz olmamış. Lakin bu bir umutsuz vaka. Belki de deli olan o değildir, bilemeyiz. Sarsıcı bir geçmişe sahip olan bu adamın yaşadıklarını ünlü psikologla birlikte öğrenelim. Yetenekli oyuncuların performanslarına da yeniden hayran olalım mesela… Nasıl olurdu sizce de? Engin Akyürek ile Cansu Dere’yi nasıl bir hikayede görmek isterdiniz? Hatta şöyle sorayım, favori hikayeniz hangisi oldu? Şahsen ben seçemedim!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı