Ünlü İsimler 2018 Victoria’s Secret Fashion Show’unu izlemek için bir araya geldi!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Victoria’s Secret şovunun özel ön gösterimi yapıldı. Afra Saraçoğlu, Ceren Hindistan, Fatoş Kabasakal, Dilan Çitak, Merve Sevi, Müjde Uzman, Özlem Kaymaz, Özlem Süer, Tara De Vries ve birçok ünlü isim bir araya geldi . Ünlü isimler Victoria’s Secret dünyasında buluştu. Türkiye’de ilk kez yapılan bu özel gösterime katılanların izleme fırsatı bulduğu defile herkesi büyüledi.

2018 Victoria’s Secret Fashion Show Türkiye’de ilk kez özel bir gösterimle davetlilerle buluştu. DJ performansının Carolin Almozlino ve Canan Soylu’nun yaptığı, özel bir etkinlikte gösterilen defileyi izleyenler Victoria’s Secret dünyasının ihtişamıyla buluştu.

Dünyaca ünlü Victoria’s Secret melekleri Adriana Lima, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, Taylor Hill ve diğer süper modeller dünyanın en büyük ve görkemli şovunda yürüdü.

20 yıl boyunca Victoria’s Secret podyumunda yer alan Adriana Lima ise jubilesini yaptığı son yürüyüşü ile herkesi büyüledi.

2018 Victoria’s Secret Fashion Show’da, Swarovski’nin kristalleri ile süslenmiş Fantasy Bra başrolde… İkonik melek kanatları ve Brian Atwood tarafından tasarlanan topuklu ayakkabılar yer alıyor. Defilenin en önemli parçalarından 1 milyon dolar değerindeki Dream Angels Fantasy Bra, Atelier Swarovski tarafından Victoria’s Secret için özel olarak tasarlandı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.