Çarpışma’nın son bölümünde ayakta kalan Veli oldu!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Adalı’nın, Veli’yi alt etmek için kurduğu oyunun tutmadığı ve Veli’nin, Galip’i Zeynep’e öldürterek Adalı’ya ağır bir yara verdiği bölüm finalinde kelimenin tam anlamı ile nefesler tutuldu. Veli’nin Kadir’i bir kez daha sevdikleri üzerinden vurması, Adalı şimdi ne yapacak? Zeynep ile Aylin’e ne olacak? sorularını akıllara getirirken, Adalı ile Veli arasındaki savaşın bundan sonra nasıl bir seyir alacağı da merak konusu oldu.

Çarpışma #oyun etiketiyle yine sosyal medyanın zirvesinde yer aldı!

Heyecanı her hafta daha da artan hikayesiyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen ‘Çarpışma’, sosyal medyada da uzun süre konuşuldu ve bu hafta da zirvede yer aldı. Diziyle ilgili 38 bin tweet atıldı. ‘Çarpışma’ #oyun etiketi ile Twitter’da Türkiye gündeminde 1. Sırada yer alırken, dünya gündeminde ise 3. sıraya kadar yükseldi. Türkiye’de 6 saat 15 dakika, dünyada ise 2 saat 30 dakika TT listesinde kaldı. ‘Çarpışma’, 6.Bölümüyle; AB’de yüzde 6.57 rating ve yüzde 15.77 izlenme payı, ABC1’de yüzde 6.38 rating ve yüzde 13.08 izlenme payı, Total’de ise yüzde 4.48 rating ve yüzde 9.80 izlenme payı elde etti.

Çarpışma’nın dün akşam yayınlanan bölümünde; Kerem, Cemre’nin başına silah dayayan Yakup’un üzerine atıldı. İkili boğuşurken silah patladı ve Kerem vuruldu. Cemre, Demir’e haber verdi. Cemre ve Demir, Kerem’i; onun Cemre’yi bıçakladığı villaya getirdi. Cemre’nin dışarı çıktığı bir sırada Demir, Belma’yı aradı ve Kerem’i ölüme terk edeceğini ağzından kaçırdı. Demir’in konuşmasını duyan Kerem gizlice evden çıktı ve Kadir’in evine geldi. Yarası ağır olan Kerem yere yığıldı. Galip’e çok öfkeli olan Zeynep, yıllardır içinde biriktirdiği nefreti onun yüzüne haykırırken, Kadir’i polis olduğu için terk ettiğini ve onu hep sevdiğini de itiraf etti. Kadir bu anlara kulak misafiri oldu ve Zeynep’in gerçekte kendisini neden terk ettiğini öğrendi.

Demir, Cemre’ye, Selim’in Veli’nin avukatlığını yaptığını söyledi. Cemre, Selim’in karşısına çıktı ve ondan hesap sordu. Diğer yanda Meral, Cemre’ye ulaştı ve ikili buluştu. Meral, Cemre’nin varlığını bildiği ama görmediği videodaki görüntüleri ona izletti. Cemre,Belma ve Demir’in ihanetini kendi gözleriyle gördü.

Adalı, Veli’yi alt etmeyi planladığı oyununa Zeynep ve Galip’e de dahil ederek harekete geçti. Kadir, Haydar’dan operasyonun gizli tutulmasını istedi. Haydar büyük bir hata yaptı ve Kadir’in ekibini operasyona zamansız bir şekilde dahil etti. Haydar’ın hatası pahalıya patladı ve Kadir’in planı açığa çıktı. Veli, Zeynep ve Galip’i avucunun içine aldı. Kadir’in önüne de büyük bir engel çıkarırdı. Veli, Aylin’in yaşaması için Zeynep’e Galip’i öldürmesi gerektiğini söyledi. Zeynep bunu şiddetle reddedse de, Veli, Zeynep’in eline bir silah verdi. Silahı onunla birlikte tuttu, tetiği Zeynep’le birlikte çekti ve Galip vuruldu.

Geçmişin sır perdesi aralandı!

Geçmişte Kadir, Veli’nin uyuşturucu işine bulaştığını öğrendi ve ona suçüstü yaptı. Veli, Kadir’e teslimatı zamanında yapamazsa ailesinin katledileceğini söyledi. Bu sırada Kadir, bir anlığına silahını hedefindeki Veli’den uzaklaştırdı. Veli bu fırsatı değerlendirdi ve kaçtı. Ailesinin katledileceğini bilen Veli, süratle evine ulaşmaya çalıştı. Aynı anlarda Kadir de Veli’nin evinin yolunu tuttu. Ama ne Kadir ne de Veli, katillerden önce eve yetişemedi. Veli’nin babası, annesi, kızkardeşi ve erkek kardeşi katledildi. Veli bütün ailesini, her şeyini kaybetti ve bunun sorumlusu olarak da Kadir’i gördü.

Adalı – Veli savaşında şimdi neler yaşanacak? Veli’nin elindeki Zeynep ve Aylin’in başına ne gelecek? Kerem’e ne olacak? Demir ve Belma’nın ihanetini öğrenen Cemre ne yapacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Çarpışma’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı