Bölüm 1: Baba – Oğul olarak izlemek istediğimiz oyuncular!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Belki bir gün diyerek başlayalım! Buradaki birçok isimden kimilerini birbirleriyle aynı dizide izledik. Kimi usta bir oyuncu, kimi bir idol, kimi henüz kariyerinin başında genç bir adam, kimi çok yetenekli, kimi ise oldukça yeni… Sevilen erkek oyuncularımızdan kimleri bir projede baba-oğul olarak izlemek isterdim/k? Bir göz atalım mı?

1- Barış Falay & Tolga Sarıtaş

Aliye, Ezel, Medcezir, Paramparça gibi iddialı dizilerde rol alan usta oyuncu Barış Falay ile Söz’ün Yavuz’u Tolga Sarıtaş’ı aynı projede görmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla… Belki bir gün diyelim!

2- Ahmet Mümtaz Taylan & Alperen Duymaz

Hayat Şarkısı, Hayat Sırları, İnsanlık Suçu gibi dizilerden sonra Halka ile ekranlara dönecek olan usta oyuncuyu, Çukur’dan sonra Çarpışma’da izlediğimiz Alperen Duymaz ile görsek sizce de mükemmel olmaz mıydı? Yıllar sonra kavuşan dramatik bir baba – oğul hikayesinde mesela…

3- Çetin Tekindor & Metin Akdülger

Son olarak Karadayı, İçerde, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Ayla, Babam gibi yapımlarda yer aldı Çetin Tekindor. Şahsiyet’te ise Metin Akdülger’i izledik. İki ismi baba – oğul olarak görmeliyiz bence ve yeniden hayran olmalıyız onlara…

4- Ercan Kesal & Ekin Koç

Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterine hayat vermekte olan Ercan Kesal ile Bozkır ve Şampiyon’da rol alan Ekin Koç’dan sizce de mükemmel bir baba oğul olmaz mı? Bir kasabada geçen sıcacık bir aile komedisinde belki de…

5- Timuçin Esen & Deniz Can Aktaş

Müslüm ve Gülperi’de rol alan Timuçin Esen ile son olarak Avlu’da izlediğimiz Deniz Can Aktaş’ı nedense baba – oğul olarak izlemeliyiz diye düşünüyorum. Aksiyon – gerilim temalı bir sinema filmi olabilir, neden olmasın?

6- Cansel Elçin & Cihan Şimşek

Ağlama Anne’de Cansel Elçin’i, 4N1K İlk Aşk ‘ta ise Cihan Şimşek’i izledik. Dram temalı bir projede baba – oğul görseydik ya ikiliyi… Bence güzel olabilirdi.

7- Yiğit Kirazcı & Alihan Türkdemir & Fuat Fatih Odabaşı

Güllerin Savaşı, Seviyor Sevmiyor, Seni Kimler Aldı ve 8.Gün’de rol alan Yiğit Kirazcı’yı baba rolünde görmek sizce de çok şeker olmaz mıydı? Birbirinden zıt iki oğlan çocuğuna sahip olan genç bir babanın hikayesine ortak olabilirdik. Minik devler de o inişli çıkışlı karakterleri çok da güzel canlandırırdı!

8- Murat Aygen & Berk Cankat

Medcezir, Bodrum Masalı, İstanbullu Gelin ve Şahin Tepesi gibi dizilerde izledik Murat Aygen’i… Berk Cankat ise Son olarak Bir Deli Rüzgar’da atarlı giderli bir karakter ile karşımıza çıkmıştı. Etkileyici bir baba oğul hikayesinin anlatıldığı bir sinema filminde başrolleri paylaşsa sizce de güzel olmaz mıydı?

9- Yiğit Özşener & Burak Dakak

Birçok unutulmaz dizide rol aldı, şu an ise Bozkır adlı dizide karşımıza çıkmakta olan Yiğit Özşener’i fedakar bir baba rolüyle izlemek vardı ya! Gülperi’deki performansıyla çokça başarılı olduğunu kanıtlayan Burak Dakak ise serseri, psikopat, vurdumduymaz olan oğluna hayat verebilirdi. Bu ikili zaten ayrı ayrı döktürüyor, kim bilir birlikteyken nasıl sahneler çıkardı ortaya…

10- Bülent Emin Yarar & Birkan Sokullu

puhutv’nin dizilerinden olan Dip’te izledik son olarak Bülent Emin Yarar’ı… Hayat Şarkısı ve Yaşamayanlar’da da Birkan Sokullu rol almıştı. Hayat Gibi adlı dizi ile de ekranlara dönecek. Fiziksel olarak birbirlerine benzeyen iki başaralı oyuncuyu neden bir gün baba oğul olarak da görmeyelim ki?

11- Haluk Bilginer & Aras Bulut İynemli

Son olarak Şahsiyet’te Agah Beyoğlu karakterine hayat verdi usta isim! Aras Bulut İynemli ise Çukur’daki performansıyla oldukça takdir ediliyor. Neden baba oğul olarak görmeyelim ki? Neden onlar döktürürken biz de onları izlemeyelim ki? Neden onlara yeniden hayran olmayalım ki? Belki bir gün!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı