Bölüm 2: Baba – Oğul olarak izlemek istediğimiz oyuncular!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Belki bir gün diyerek başlayalım! Buradaki birçok isimden kimilerini birbirleriyle aynı dizide izledik. Kimi usta bir oyuncu, kimi bir idol, kimi henüz kariyerinin başında genç bir adam, kimi çok yetenekli, kimi ise oldukça yeni… Sevilen erkek oyuncularımızdan kimleri bir projede baba-oğul olarak izlemek isterdim/k? Bir göz atalım mı?

Not: Yazının ilk bölümüne buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

1- Selim Bayraktar & Ekin Mert Daymaz

İki isim de son olarak Ağlama Anne adlı dizide rol aldı. Nedense baba – oğul olarak izlemek isterdim Selim Bayraktar ile Ekin Mert Daymaz’ı. Sizce de güzel olmaz mıydı?

2- Yıldıray Şahinler & Kerem Bürsin

İçerde’den sonra Ufak Tefek Cinayetler’de izledik Yıldıray Şahinler’i… Kerem Bürsin ise Yaşamayanlar’dan sonra Muhteşem İkili ile ekranlara geri döndü. Belki bir sinema filminde araları pek iyi olmayan, geçinemeyen fakat birbirlerine bağlı olan bir baba oğul olarak izleriz. Kim bilir?

3- Mustafa Uğurlu & Taner Ölmez

Çarpışma’da rol almaya devam eden Mustafa Uğurlu ile Müslüm ve Dudullu Postası gibi projelerde rol alan Taner Ölmez’i baba oğul olarak görmek güzel olmaz mıydı? Aksiyon – dram konulu bir sinema filminde belki…

4- Erdal Beşikçioğlu – Kubilay Aka

Son olarak Adı Efsane’de basketbol koçu Tarık karakterine hayat vermişti Erdal Beşikçioğlu… Kubilay Aka ise Çukur’da rol almakta… Belki ilerleyen zamanlarda bolca heyecanlı ve çokça gözyaşı döktüren bir hikayede görürüz onları. Sizce nasıl olurdu?

5- Yurdaer Okur & Genco Özak

Yeni bir diziyle ekranlara dönecek Yurdaer Okur… Genco Özak ise Söz’de rol almakta. Nedense dönem temalı bir sinema filminde görmek isterdim. Siz nasıl bir hikayede görmek isterdiniz peki?

6- Erkan Can & Burak Deniz

Çarpışma’da rol almakta olan Erkan Can ile Bizim Hikaye’de izlemekte olduğumuz Burak Deniz’i dramatik bir baba oğul hikayesinde izlemek istiyorum ben. İki ismi bir arada görmek gerçekten de mükemmel olmaz mıydı?

7- Okan Yalabık & Mert Yazıcıoğlu

The Protector’da rol alan Okan Yalabık ile Bir Litre Gözyaşı’nda izlediğimiz Mert Yazıcıoğlu’nu baba – oğul olarak görmek mümkün müdür acaba? Neden olmasın ki? Konu ne olursa olsun yeter ki görelim.

8- Onur Saylak & Boran Kuzum

Vatanım Sensin’de birlikte rol aldı iki isim, Leon ve Tevfik karakterleriyle izlemiştik. Şu an ise Çarpışma’da Onur Saylak’ı izliyoruz. Yayından kısa sürede kalkan Şahin Tepesi’nde ise Boran Kuzum yer alıyordu. İlerleyen zamanlarda neden aynı projede ve etkili bir hikayede birbirlerinden bunca zaman nefret etmiş bir baba oğul olarak izlemiyoruz ki? Sırlar, merak duygusu ve bolca dram! Kulağa hoş gelmiyor mu?

9- Serkan Keskin & Sercan Badur

Masum ve Dudullu Postası gibi internet dizilerinde rol aldı son olarak Serkan Keskin… Güllerin Savaşı, Babam ve Ailesi, Masum Değiliz gibi dizilerde izlediğimiz Sercan Badur ile Serkan Keskin’i bir projede izlemek güzel olurdu doğrusu!

10- Alican Yücesoy & İdris Nebi Taşkan

Can Kırıkları’nda Alican Yücesoy’u, Fazilet Hanım ve Kızları’nda ise İdris Nebi Taşkan’ı izledik. Fiziksel olarak bu kadar benziyorlarken bunu artıya çevirip polisiye ve dram temalı bir internet dizisinde baba oğul olarak izleyebilirdik. Lütfen izleyelim!

11- Osman Sonant & Ali Gözüşirin

Ufak Tefek Cinayetler’de Kerim karakterine hayat verdi iki isim. Osman Sonant’ın gençliğe hayat veren Ali Gözüşirin’di. Belki ilerleyen zamanlarda bir de baba oğul olarak görürüz, kim bilir?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı