Sinemada N’oluyo?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Tomorrowland (Yarının Dünyası)

Bu devirde filmlerin konusunu sır gibi saklamak zor. Walt Disney’in tema parklarından ve fütüristik vizyonundan ilham alan film merakla beklenenler listesinde. Yönetmen Brad Bird. Britt Robertson bu filmde tatlı bir kızcağız, bir sonraki hafta Sparks’ın “The Longest Ride” filminde deli divane tutkuların peşinden koşan bir genç kadın. Kafalar karışabilir.

Poltergeist (Poltergeist: Kötü Ruh)

80’ler korku filmi efsanesi ve kare kare aynı filmi tekrardan çekmek. Sam Rockwell hatırına izlenebilir.

 

Educazione Siberiana (Sibirya Mafyası)

‘Once Upon A Time In America’nın ‘a la Russe’ versiyonu. Film, Nicolai Lilin’in aynı adlı romanından uyarlanıyor. John Malkovich hatırına izlenebilir.

 

Run All Night (Gece Takibi)

Koş Liam koş. Aksiyon filmi deyince akla ilk gelen beş isimden biri elbette Liam Neeson. 62 yaşında olduğunu kendimize hatırlatmamız gerekiyor, maşallahı var.

 

Lost River (Kayıp Nehir)

Ryan Gosling’in ilk yönetmenlik denemesi eleştirmenlerce yerden yere vuruldu. Aktörün hayranlık beslediği yönetmen Nicholas Winding Refn’in ve David Lynch’in etkisini filmde hemen görmek mümkün. Neon renkli bir kabustan uyanmış gibi hissedebilirsiniz.

 

 

We’ll Never Have Paris (Aşk Vizesi)

Düğün sezonu açılmıştır.

 

Tepecik Hayal Okulu

Seni seviyoruz Ahmet Uluçay. Yaşadığı her anı görsellikle tasvir etme tutkusu, sinemayla büyülenmiş birine tüm zorluklarla ve engellerle mücadele etme gücü verebilir mi? Birbirinden özgün ve yaratıcı kısa filmleri ve tek uzun metraj filmi Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak’la tanınan Ahmet Uluçay, bundan on iki yıl önce beynindeki tümör sebebiyle ilk ameliyatını olmuştu. Film, Uluçay’ın düş ile gerçek arasında gidip gelen yaşamını samimiyetle anlatıyor. Haftanın favorisi.

 

Helak: Kayıp Köy

Korku filmi izlemekten helak olduk.

 

OHA: Of’lu Hocayı Aramak

Bir of çeksem karşı dağlar yıkılır.

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk

Hayri Pıtır gerçek oldu. Yazıktırus!

 

Zilin Sesi

Yeteneksizsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.