Ege Kökenli ve Ali Burak Ceylan nasıl projelerle bir araya gelebilir?

3 dakikada okuyabilirsiniz

İçimizde ukte kalan bir dizi çiftini canlandırmışlardı yıllar önce… Kalp Atışı’nda Oğuz ve Bahar adında iki doktora hayat veren ikiliye ben pek doyamadım, şu an bu yazıya tıkladığına göre sen de benimle aynı fikirde olmalısın. Biraz hayal kurmaktan zarar gelmez diye düşünüyorum. Ne kadar uyumlu olduklarını biliyoruz ve partner oldukları zaman ne kadar şeker bir ikili olacaklarını da… Peki Ali Burak Ceylan ile Ege Kökenli’yi nasıl bir hikayede partner olarak görmek isterdim/k? Öyleyse seni şöyle alalım!

1- Romantik komedi!

Klasik bir konu ama neden olmasın? Sonuçta seviyoruz bu tarz konuları. Yaz aylarında sahilde tanışan ikilinin tutkulu bir aşka dönüşen ilişkileri… Biraz komik olaylar, esprili karakterler, aşk sarhoşu olan iki genç ve elbette nefis bir senaryo. Ege Kökenli ile Ali Burak Ceylan’ı böyle bir projede izlemek gerçekten çok şeker olmaz mıydı?

2- Evli, mutlu, çocuklu!

Çocukluktan beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki insan… Yıllar geçtikçe hislerin daha da arttığı ve itirafların peş peşe geldiği bir mezuniyet günü… Ardından başlayan evlilik hazırlıkları, şen şakrak bir düğün, bebek haberi, ee bir bebek haberi daha.. İkiz bebekleri olacak olan bir çifte hayat verseler ve onların hikayelerine ortak olsak! Ege Kökenli ve Ali Burak Ceylan’ı minnoş bir evli çift olarak izlemek sizce de güzel olmaz mıydı? Bu gerçekleşebilir mi?

3- İki gencin üniversitede başlayan aşkı!

Bir yanda makine mühendisi bir genç, diğer yanda hukuk öğrencisi güzeller güzeli bir kız. Klasik bir sahneyle tanışsalar ve sürekli atışsalar! Sürekli didişen çiftimizin itirafları ne zaman gelirdi dersiniz? Baş başa gittikleri bir sinema filminde mi? Yoksa birlikte yemek yaptıkları bir sahnede mi? Belki de yağmur yağarken bir şemsiyenin altında…

4- Duygusal bir aşk filminin başrolleri!

Emek emek işlenen bir aşk hikayesi. Aşılan engeller, karşılarına aldıkları insanlar, galip gelen bir aşk. Her şeyin yoluna girdiği tam da mutlu olduğumuz bir anda ansızın patlayan bir bomba… Yan yana yattıkları bir hastane salonunda aniden aldığı bir kötü haber. Sevdiği kızı kaybetmesi üzerine çöken ve darmadağın olan genç bir adam… Dramatik bir sahne, alttan verilen damardan şarkılar… Ee bize de ağlamak düşer artık!

5- Hırsız ile polis kızının kesişen yolları!

İşinin ehli olan bir hırsız. Girdiği ev ise bir emniyet müdürünün evi. Ona verilen görev ise bu kez hırsızlık değil. Biraz fazla cesur olan bu gencin genç kızı kaçırması üzerine asıl konu başlasa ve ıssız bir ormanda bir kulübeye kapatsa.. Ta ki istedikleri şey gerçekleşene kadar… Güzeller güzeli kızımız ise bu yakışıklı çocuğa aşık olsa… Peki bu stockholm sendromu muydu yoksa gerçek bir aşk mı? Merak uyandıran bir senaryo ile birleşince ortaya mükemmel bir iş çıkabilirdi doğrusu. Peki sizin favori hikayeniz hangisi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.