Çiçero ve Turkish’i Dondurma’dan yeni haberler var!

2 dakikada okuyabilirsiniz

AYLA VE MÜSLÜM’le gişede “Tüm Zamanlar” rekorlarını kıran Dijital Sanatlar Yapımevi yoluna emin adımlarla devam ediyor. Serdar Akar’ın yönettiği ÇİÇERO ve Can Ulkay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu TURKISH’İ DONDURMA’yı vizyona sokacak. Böylelikle 2019’un ilk çeyreğine iki filmle giriyor. SOHO’da düzenlenen basın toplantısına Akar ve Ulkay’la birlikte, Yapımcı Mustafa Uslu, Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Alma Terziç katıldı.

AYLA filminin başarısıyla beraber sinema sektörünün güçlü aktörleri arasına giren Dijital Sanatlar Yapımevi, bu başarısını MÜSLÜM’le de tekrarlayarak “Tüm Zamanlar” listesinde üst sıralarda iki filmle yer aldı. Türkiye sinema tarihini baştan yazan Dijital Sanatlar, 2019’a da hız kesmeden giriyor. 18 Ocak’ta ÇİÇERO, 15 Mart’ta ise TURKISH’İ DONDURMA’nın vizyon yolculuğu başlıyor.

Dijital Sanatlar gerçek hayat hikayelerini beyazperdeye uyarlayarak ülkemiz sinemasında eksikliği hissedilen “True Story” kategorisinde önemli bir boşluğu doldurdu. SOHO’da düzenlediği basın toplantısıyla hem vizyona girecek filmlerini hem de bu yıl çekimlerine başlayacak yeni projelerini tanıttı.

İki bölüm halinde düzenlenen basın toplantısının ilk bölümünde Turkish’i Dondurma filminin fragmanı ilk kez basın mensuplarıyla buluştu. Yapımcı Mustafa Uslu, Yönetmen Can Ulkay; Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Alma Terziç sahneye çıkarak gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Toplantının ikinci bölümde ise 18 Ocak Cuma günü vizyona girecek ÇİÇERO filminin yeni fragmanı ve yepyeni afişi ilk kez gazetecilerin beğenisine sunuldu. Ardından bu kez filmin yönetmeni Serdar Akar ve Yapımcı Mustafa Uslu sahneye çıkarak bilgiler paylaştı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.