2019’da ekranda görmeyi iple çektiğimiz 10 isim!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Yeni sene demek, ekranlarda yeni projeler, yeni hikayeler demek, özlediğimiz oyuncuları tekrar görebilme ihtimali demek. Geçtiğimiz senelerde beğenerek izlediğimiz birçok ismi, 2019’da yeni yapımlarda yeni karakterlerde izleyip izleyemeyeceğimizi henüz bilmiyoruz. Peki bu isimler kimler, hangilerini çok özledik? Buyurun bakalım!

1- Gökhan Alkan

Ekranlarda En son Kalp Atışı’nda izlediğimiz Gökhan Alkan, hayranlarının özlediği isimlerden. Dizi 28 Ocak 2018 tarihinde sonra ermiş ve sevenlerini epey üzmüştü. Seviyor Sevmiyor ve Kocamın Ailesi gibi sevilen dizilerde de yer alan Gökhan Alkan’ı 2019’da yeni bir projede görecek miyiz, merak ediyoruz.

2- Kenan İmirzalıoğlu

En son, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında ekranlara erken veda eden Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde yer alan Kenan İmirzalıoğlu’nun henüz 2019’da yer alacağı bir proje görünmemekte. Büyük beklentilerle yayınlanmaya başlanan ama hayal kırıklığı yaratan son projesinden sonra umarız Ezel, Karadayı gibi uzun soluklu ve başarılı bir yapımda görebiliriz kendisini.

3- Kaan Urgancıoğlu

Kendisini en son Kara Sevda dizisinde Emir Kozcuoğlu karakteriyle izlediğimiz Kaan Urgancıoğlu, uzun süredir ekranlardan uzak olan isimler arasında. Seyirci kendisini çok özledi ve hasretle yollarını gözlüyor. 2019’da tekrar iddialı bir yapımda yer alırsa belki de bu yıl onun yılı olabilir, ne dersiniz?

4- Serenay Sarıkaya

En son puhutv’de yayınlanan Fi dizisinde Duru karakteriyle izlediğimiz Serenay Sarıkaya, şu sıralar yer aldığı müzikal Alice’in heyecanı içerisinde. 2019’da kendisini ekranlarda da izler miyiz henüz belirsiz ama Medcezir gibi yine akıllarda yer eden başarılı bir işte yer alacağına hiç şüphemiz yok.

5- Engin Akyürek

Ekranlarda en son Ölene Kadar ile izlediğimiz, şu sıralar ise Bir Aşk İki Hayat filmiyle beyaz perdede izlemeye hazırlandığımız Engin Akyürek, proje seçimlerinde ince eleyip sık dokuyanlardan. O yüzden kendisini ekranlarda görmemiz biraz zaman alıyor. 2019’da görebilecek miyiz hala meçhul olsa da izleyici umudunu kesmiş değil.

6- Tuba Büyüküstün

En son Cesur ve Güzel’de izlediğimiz güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, ekranlarda uzun süredir yok. Seyircisi, kendisinin yeni ve yine kendisine yakışan iyi bir proje ile dömesini hasretle bekliyor. Henüz bir haber yok ama 2019’da ekranlara dönenler listesine o da her an adını yazdırabilir bizce.

7- Çağlar Ertuğrul

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları bittikten sonra sinema filmleri dışında henüz herhangi bir projede göremediğimiz Çağlar Ertuğrul için ekranlara dönüş yaptığı sene 2019 olabilir. En azından hayranları öyle umut ediyor. Belki de sinema filmlerinde görmeye devam ederiz, kim bilir?

8- Pınar Deniz

Vatanım Sensin’de parladıktan sonra Bir Deli Rüzgar’la adından çokça söz ettiren Pınar Deniz, 2019 yılında ekranlarda tekrar görmek istediğimiz genç oyunculardan. Son dizi projesi başarılı olmasına rağmen reyting canavarına yenilse de biz onun yer alacağı yeni projeden umutluyuz ve beklemedeyiz.

9- Burçin Terzioğlu

Poyraz Karayel’den sonra bir süre verdiği araya Hakan: Muhafız’la son veren Burçin Terzioğlu, yeni yıl öncesi bize bir sürpriz yapmış oldu. 2019’da yeni bir proje ile dönüp dönmeyeceği henüz belirsiz ama onu özlediğimizi Hakan Muhafız sayesinde iyice fark etmiş olduk.

10- Cansu Dere

En son, yayınlandığı sürece ve yayınlandıktan sonra uzunca konuşulan, dilden dile dolaşan Şahsiyet dizisinde yer alan Cansu Dere, yine sağlam bir proje ile 2019’da geri dönse güzel olmaz mıydı? Biz kendisini özledik, hayranları da özledi, e daha fazla bekletmeyin bizi o zaman!


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı