Bir Zamanlar Çukurova verdiği aradan etkileyici bir bölümle geri dönüyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Çukurova’nın hakimi Demir ve İstanbullu Yılmaz’ın, Zülayha’yı ve Züleyha’nın aşkını kazanmak için verdikleri mücadale her hafta soluksuz izleniyor. Her bölüm daha derinleyen hesapların ortaya çıktığı dizinin son bölümünde eski aşıklar bir araya gelmişti! Hem Yılmaz ve Züleyha, hem de Hünkar ve Fekeli, karşı karşıya gelip, aynı havayı solumuştu.

Hayırseverler Derneği Geleneksel Yardımlaşma Gecesi’ne 50 bilet alarak tek başına gelen Fekeli, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Karışık duyguların pençesinde Hünkar, kocasının katili Fekeli’nin elini havada bırakmamış ve onunla tokalaşmıştı… Olaylı akşamın finalini ise Yılmaz yapmıştı! Züleyha’nın el emeği göz nuru, kanaviçede işlediği tavus kuşu motifli kırlent için açık artırmada en büyük teklifi Yılmaz vermişti! Yüz liradan açılan kırlente 5 bin lira teklif etmişti, Demir Yaman’ın teklifi ise 200 lira idi.

Kerem Alışık’ın hayat verdiği “Fekeli” karakteri, diziye dahil olduğu andan itibaren büyük heyecan yaratmış ve adeta fenomen olmuştu. Yayınlanmaya başladığı ilk hafta itibariyle Perşembe akşamlarının reyting sıralamasında, açık ara zirvenin sahibi Bir Zamanlar Çukurova her Perşembe ATV’de!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.