Bizim Hikaye’nin yeni bölümünde yeni bir karakterle tanışacağız!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi’nin paylaştığı diziye yeni bir karakter giriyor. Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu “Bizim Hikaye” dizisinin kadrosuna Nur Berfin Çiroğlu dahil oldu.

Başarılı oyuncu, 24 Ocak Perşembe günü yayınlanacak 54. bölümden itibaren dizide “Merve” karakterine hayat verecek. Merve, Barış’ın (Burak Deniz) kardeşi olduğunu iddia ederek babası Servet Aktan’ın (Metin Büktel) peşine düşecek, aynı zamanda Nihal’in (Olcay Yusufoğlu) evinde bakıcılık yapmaya başlayarak Barış’ın bir nevi ajanı olacak. Amacına ulaşmak için dahil olduğu bu oyunda Merve’nin kurduğu planlar ailenin başına yeni dertler açmaya devam edecek. Altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatan “Bizim Hikaye” dizisi, her Perşembe saat 20.00’de FOX’ta.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.