Şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var?

1 dakikada okuyabilirsiniz


Netflix Türkiye kataloğuna Şubat ayında da yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor. Şubat ayının öne çıkan yeni yapımlarını sizler için derledik. The Umbrella Academy, süper kahramanlardan oluşan sorunlu bir ailenin, babalarını kaybetmelerinin ardındaki gizemi, kıyamet tehdidini ve çok daha fazlasını çözmek için 15 Şubat’ta Netflix ekranlarında!

Uzaylılarla temas kurmak için güneş sisteminde tehlikeli bir keşif yolculuğuna çıkan sekiz bilim insanı ve bir telepati uzmanının hikayesini anlatan bir dizi… George R. R. Martin’in romanından uyarlanan psikolojik gerilim dizisi Nightflyers, 1 Şubat’ta Netflix’te! Çok kazanan sanatçıların ve en büyük koleksiyoncuların sanat ticaretle buluştuğunda nasıl bedeller öder? Los Angeles’ın çağdaş sanat dünyasında geçen gerilim filmi Velvet Buzzsaw da 1 Şubat’ta Netflix ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Netflix orijinal yapımlarının yanı sıra How I Met Your Mother, Prison Break ve Sons of Anarchy gibi birbirinden farklı konulara sahip hit diziler, Liar Liar ve Apollo 13 gibi sevilen filmler de Şubat ayında Netflix Türkiye kataloğunda yerini alacak.