Çukur’da Cumali ve Vartolu arasında iktidar mücadelesi başladı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde Cumali ve Vartolu yeniden karşı karşıya geldi. İkilinin arasında iktidar mücadelesi başlarken, mahallede Meke ile Ferhat arasındaki savaşın büyümesi tüm dengeleri alt üst etti. Bölümün finalinde iki tarafın karşı karşıya geldiği dakikalarda duyulan silah sesi ise akıllarda soru işareti yarattı.

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Karakuzular’ın mahalledeki hakimiyeti artık kalmamış olsa da Çukur’un çocukları arasındaki mücadele yeni bir fırtınanın habercisi oldu. Meke ve Ferhat arasındaki savaş, Çukur’un toparlanmadan tekrar kaybedilmesine yol açarken yaşananlara tanık olan Vartolu, duruma müdahale etmeye çalıştı. Çukur’da bir iktidar kurmaya çalışan Vartolu, Cumali’den de yardım istedi. Ancak ikilinin arasındaki husumet, iktidar savaşını başlattı. Bölümün finalinde iki tarafı karşı karşıya getiren Cumali ve Vartolu’nun bu barış arzusu, duyulan silah sesiyle bölündü. Ekran başındakileri heyecanlandıran bu dakikalar “Vurulan oldu mu?”, “Kim vuruldu?” sorularını akıllara getirdi.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da10.24 izlenme oranı (rating), 21.19izlenme payı (share), AB’de 8.76 izlenme oranı (rating), 19.34 izlenme payı (share), Total’de ise9.77 izlenme oranı (rating), 20.10 izlenme payı (share) elde etti. İzleyiciler #çukuretiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #çukur etiketi Twitter Türkiye’de 9 saat 35 dakika, dünyada 4 saat 50 dakika, #YamaçıKimVurdu etiketi ise Türkiye’de5 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.

Yamaç’ın gözlerini açtığı an Koçovalı Ailesi’ni sevindirirken, Sultan’ın Meliha’yı İdris’le beraber hastanede gördüğü an, bölümün en çok konuşulan sahnelerinden biri oldu. Yamaç’ın uyanmasıyla onu kimin vurduğunun peşine düşen Selim, herkesten şüphelenirken Sena’yla yüzleştiği dakikalar ise gerilimi artırdı. Sena, komşusu Fikret sandığı kişinin aslında Mahsun olduğunu öğrenmesiyle şoke oldu.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Sena’nın evinde kar küresiyle oynayan Mahsun’un arkasında Sena’nın silahla belirmesi merak uyandırdı. Selim’e, Mahsun’a gerçeği bildiğini belli etmemeye söz veren Sena’nın hamlesi büyük bir heyecanla beklenecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı