FOXLIFE’ta Film geceleri başlıyor!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Hollywood’un ışıltılı dünyasını keyifli dizilerle evlerimize taşıyan FOXLIFE kanalında yabancı film dönemi başlıyor. En sevilen romantik komediler ve en eğlenceli Hollywood filmleri bir arada… Şubat ayından itibaren her Cumartesi ve her Pazar akşamı 21.30’da FOXLIFE ekranlarına geliyor. Dünyanın en sevilen romantik komedi ve drama dizilerinin yanı sıra neler var? Ödül törenleri ve gece yarısı şovlarını ekranlara getiren FOXLIFE Şubat ayı boyunca Hollywood’un en sevilen filmleri her Cumartesi ve Pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor.

Listede hangi filmler var?

Başrollerinde Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore ve Emma Stone gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı “Crazy, Stupid, Love”, karısından boşandığında hayatı baştan aşağı değişen bir adamın yeni tanıştığı Jacob’ın yardımıyla yeniden kendini ispatlama çabasını konu alıyor. “Crazy, Stupid, Love” 2 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Hugh Grant ve Drew Barrymore’un başrolü paylaştığı “Music and Lyrics”, genç bir pop yıldızı için çok hızlı bir şekilde şarkı bestelenmesi istenen ünlü bir bestecinin genç bir kadınla arasındaki romantik ve eğlenceli olayları ekranlara getiriyor. “Music and Lyrics” 3 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

18 yıl önce vizyona girmesine rağmen hala unutulmaz filmler arasında yer alan “Sweet November”, ünlü oyuncular Keanu Reeves ve Charlize Theron’u bir arada izleme fırsatı sunuyor. “Sweet November”, 9 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE’ta romantik anlar yaşatıyor.

Unutulmaz filmlerle, eğlenceli dakikalar…

Patronuna dadılık yapmaktan sıkılan bir kadının hikayesi Sandra Bullock ve Hugh Grant’ın başrolü paylaştıkları “Two Weeks Notice” ile 10 Şubat Pazar akşamı 21.30’da FOXLIFE ekranlarına geliyor.

Reese Witherspoon ve Mark Ruffalo’yu birlikte izlediğimiz “Just Like Heaven”, yeni taşındığı dairenin eski sahibesinin ruhuna aşık olan bir adamın hikayesini takip ediyor. “Just Like Heaven”, 16 Şubat Cumartesi saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında evlere konuk oluyor.

Katı kurallarıyla tanınan ünlü bir şef olan Kate’in hayata bakışı yeğeni Zoe ve bir başka şef Nick’in girmesiyle baştan aşağı değişir. Catherine Zeta-Jones’un hayat verdiği Kate’in hayatında artık alıştığı kurallara yer olmayacaktır. Romantik komedi “No Reservations” 17 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Jack Nicholson ile Diane Keaton’ı bir araya getiren “Something’s Gotta Give”, farklı yaşam tarzlarından gelen ikilinin hiç ummadıkları bir şekilde birbirlerine bağlanmalarını konu alıyor. Nancy Meyers imzası taşıyan “Something’s Gotta Give”, 23 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE’ta.

Şirketi battığında intihar etmeye karar veren ama önce babasının cenazesine katılması gereken Drew, uçakta hayata bakışını değiştirecek bir hostes ile tanışır. Orlando Bloom ve Kirsten Dunst’ı birlikte izleyeceğimiz “Elizabethtown”, 24 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarına geliyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı