Oscar® heyecanı Digiturk’te başlıyor!

3 dakikada okuyabilirsiniz

2019 yılında 20. yılını kutlayan Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, bu yıl da Oscar’lı yapımların ve Oscar Ödül Töreni’nin tek adresi olacak. Oscar ödülü almış, Oscar’a aday ve aday adayı olmuş seçkin filmler Digiturk 1 no’lu kanalda yer alan beIN MOVIES OSCARS’ta izleyicilerle buluşacak. 91. Oscar Ödül Töreni de 24 Şubat’ı 25 Şubat’a bağlayan gece canlı olarak sadece Digiturk’te yayınlanacak. Bununla beraber, beIN MOVIES OSCARS filmleri beIN CONNECT uygulamasından da zaman ve mekandan bağımsız olarak HD keyfiyle izlenebilecek.

beIN MOVIES OSCARS kanalı 4 Şubat sabahı itibarıyla yayına başladı. Digiturk üyeleri bu özel kanal aracılığıyla sinema dünyasının en saygın ödülü olarak kabul edilen filmlerini izleyecek. Bu yıl altıncı kez Digiturk ekranlarından izleyicisine ulaşacak Oscar Ödül Töreni öncesinde Oscar’lı filmlere doyacak.

Hangi filmler izlenebilecek?

2019 yılında 20. yılını kutlayan Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk Digiturk ‘Filmin Yıldızı, Filmin ve Sporun Yıldızı, Yıldız Dolu’ paket üyelerinin 1 No’lu kanalda izleyebileceği beIN MOVIES OSCARS’ta ekrana gelecek filmler arasında: “Soğuk Savaş” (Cold War), “Sessiz Bir Yer” (A Quiet Place), “Black Panther”, “Avengers: Sonsuzluk Savaşı” (Avengers: Infinity War), “Başlat” (Ready Player One) ve “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi” (Solo: A Star Wars Story) gibi bu yıl Oscar’larda yarışan yapımlar, “Coco”, “En Karanlık Saat” (Darkest Hour), “Felaket Sanatçı” (The Disaster Artist), “Dunkirk”, “Muhteşem Kadın” (A Fantastic Woman), “The Florida Project”, “Kapan” (Get Out), “Ben, Tonya” (I, Tonya), “Uğur Böceği” (Lady Bird), “Molly’nin Oyunu” (Molly’s Game), “Savaştan Sonra” (Mudbound), “Beden ve Ruh” (On Body and Soul), “Phantom Thread”, “Star Wars: Son Jedi” (Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi), “Victoria ve Abdul” (Victoria & Abdul), “Mucize” (Wonder) gibi geçen yılın kazananları ve adayları izlebilecek.

Ayrıca Oscar’lı klasikler ve dünya sinemasının aday adayları gibi sürprizler yer alıyor. Kanalda Türkçe/İngilizce altyazı seçeneği ile Orijinal Dil/Türkçe Dublaj seçenekleri de bulunuyor. Aynı zamanda, En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar’a aday olan “Nobel Adayının Karısı” (The Wife) ve En İyi Film, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Kurgu, En İyi Ses Kurgusu ve En İyi Ses Miksajı kategorileri olmak üzere 5 dalda yarışan “Bohemian Rhapsody”nin yer aldığı beIN Box Office Oscars HD de 201 no’lu kanalda Şubat’ta yayında olacak. Bununla beraber, sinema tarihinin ilk Oscar ödülü alan filmi olan “Kanatlar” (Wings) filmi de televizyonlarda ilk kez Digiturk VOD servisiyle Oscar tutkunlarının beğenisine sunulacak.

beIN MOVIES OSCARS, beIN CONNECT’ten de izlenebilecek

Digiturk 1 no’lu beIN MOVIES OSCARS’de yayınlanacak filmler, HD kalitesiyle ‘beIN CONNECT’ uygulaması üzerinden de izlenebilecek. Kırmızı halı ve ödül töreni tekrarları da 25 Şubat itibariyle beIN CONNECT uygulamasında yer alacak.

Ödül gecesi tüm Digiturk üyelerine açık olacak

Heyecanla beklenen sinema endüstrisinin en önemli ve prestijli etkinliği olan 91. Oscar Ödül Töreni bu yıl yine tüm Digiturk üyelerine açık olarak canlı yayınla Digiturk 1 No’lu kanaldan yayın yapan beIN MOVIES OSCARS ve beIN CONNECT uygulaması üzerinden izlenebilecek. Tören 24 Şubat’ı 25 Şubat’a bağlayan gece yayınlanacak. Canlı yayın, her yıl olduğu gibi bu sene de özel konuklar ve sinema yazarlarının yorumlarıyla ekrana yansıyacak. Kırmızı halı ve ödül töreni yayınında orijinal dil ve simultane tercüme seçenekleri de yer alacak. beIN MOVIES OSCARS kanalı’nın yayını 25 -28 Şubat tarihleri arasında tekrarı yayınlanacak olan 91. Oscar Ödül Töreni’nin ardından sona erecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı