Bir Aşk İki Hayat 15 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’i ilk kez bir araya getiren Ay Yapım ve Medyapım ortak yapımı olan yılın aşk filmi Bir Aşk İki Hayat’ın dikkat çeken afişi yayınlandı. Sinemaseverler tarafından heyecanla beklenen film 15 Şubat’ta vizyona giriyor. Geçtiğimiz yaz aylarında çekimleri tamamlanan ve vizyon tarihi merakla beklenen yılın aşk filmi ‘Bir Aşk İki Hayat’ın vizyon tarihi açıklandı. Başrollerinde Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in yer alıyor. Senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın kaleme alıyor. Ali Bilgin’in yönetmenliğindeki Bir Aşk İki Hayat’,15 Şubat tarihinde beyazperdede…

Filmin vizyon tarihi müjdesi, Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dikkat çekici afişle duyuruldu. Pek çok sevilen dizide rol alan iki oyuncunun sadece Türkiye’deki değil, dünyanın birçok ülkesindeki takipçileri de filmi heyecanla bekliyor. Bir Aşk İki Hayat’ın, Akyürek ve Korel’in iki farklı haliyle gördüğümüz afişi ve Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun seslendirdiği ‘Dinle Beni Bi’ şarkısının eşlik ettiği özel video klibi sinemaseverlerin, hayatın içinden tercihlerle şekillenen güçlü bir aşk filmiyle karşılaşacaklarının sinyallerini veriyor.

Çekimlerin çoğu Kadıköy-Moda’da geçti ve yaklaşık 4 haftalık sürede tamamlandı. Engin Akyürek yönetmen Umut, Bergüzar Korel ise mimar Deniz karakteriyle seyircinin karşısında olacak. Umut’un günlük yaşam akışı içinde verdiği bir karar; o gece kaderini belirleyecek. Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında hangisinin doğru olduğunu bilmeden adım atarken, bu adımların biri karşısına hayatının aşkını çıkarırken, diğeri ile onu fırtınalı günlere sürükleyecek. Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek, Bir Aşk İki Hayat’ta Akyürek ve Korel’e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi önemli isimler eşlik ediyor. Bir Aşk İki Hayat, yılın aşk hikayesini anlatmak üzere seyircileri 15 Şubat’tan itibaren sinemalara bekliyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı