Bir Aşk İki Hayat’ın düğün sahnesi izleyenleri derinden etkileyecek!

2 dakikada okuyabilirsiniz


15 Şubat’ta vizyona girecek Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı Ay Yapım ve Medyapım ortak yapımı Bir Aşk İki Hayat filminde romantik düğün sahnesi izleyenleri derinden etkileyecek.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazdı. Yılın aşk filmi Bir Aşk İki Hayat filminde yer alan düğün sahnesi daha film vizyona girmeden konuşulmaya başlandı. Çekimleri ağırlıklı olarak Kadıköy-Moda’da geçen filmde Engin Akyürek’in canlandırdığı Umut’un Bergüzar Korel’in hayat verdiği Deniz’e sürpriz yaparak Caddebostan sahilinde yaptığı evlilik teklifi ve düğün merasimi izleyiciye unutamayacağı romantik anlar yaşatacak.

15 Şubat’ta beyazperdede seyirciyle buluşacak filmin düğün sahnesi çekimleri oldukça eğlenceli geçti. Çekimler sırasında sahilde çimler üzerine hazırlanan romantik masalar ve ağaçlara asılan süsler oradan geçenlerin ilgi odağı oldu. Kimilerinin gerçek düğün sandığı o romantik anlar çevredekilerden büyük alkış topladı.

Fragman ve afişiyle vizyon önceki merak konusu olan filmde Engin Akyürek yönetmen Umut, Bergüzar Korel ise mimar Deniz karakteriyle seyircinin karşısında olacak. Umut’un günlük yaşam akışı içinde verdiği bir karar; o gece kaderini belirleyecek. Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında hangisinin doğru olduğunu bilmeden adım atacak. Bu adımların biri karşısına hayatının aşkını çıkaracak. Diğeri ise onu fırtınalı günlere sürükleyecek. Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek. Bir Aşk İki Hayat’ta Akyürek ve Korel’e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi önemli isimler eşlik ediyor.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı