Çukur’da Yamaç’ı kimin vurduğu ortaya çıktı!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde seyirciler üç haftadır merakla bekledikleri büyük sorunun cevabını öğrendi. Yamaç, kendisini vuranın Metin olduğu gerçeğiyle yüzleşti. Bölümün finalinde Sena, Mahsun’a silahını doğrulturken, İdris ile Çeto karşı karşıya geldi.

“Yamaç’ı kim vurdu?”

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Yamaç, sağlığına kavuşmaya başladığı sırada Çukur’un çocuklarının karşı karşıya geldiği anda soluğu mahallede alarak onları ayırmaya çalıştı. Ancak henüz tam toparlanamadan hastaneden çıkan Yamaç, bu hamlesiyle hayatını tehlikeye attı. Yamaç, yeniden hastaneye kaldırılırken Selim, kardeşini vuranın peşine düştü. Büyük gerçeğe ulaşan Selim, Yamaç’ı vuran Metin’le yüzleşmek için evine gittiğinde onu orada bulamadı. Elinde silahıyla Yamaç’ın karşısına çıkıp kendini vurmak üzere hamle yapan Metin’i Selim son anda durdurdu. Tansiyonun yükseldiği bu anlarda Metin, çocuğunu kurtarabilmek için Yamaç’ı vurduğunu söylerken, Yamaç yüzleştiği bu gerçek karşısında Metin’e karşı sert tepki gösterdi.

Çukur, dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ABC1 20+’da 9.93 izlenme oranı (rating), 20.90 izlenme payı (share), AB’de 8.46 izlenme oranı (rating), 19.19 izlenme payı (share), Total’de ise 9.13 izlenme oranı (rating), 19.79 izlenme payı (share) elde etti. İzleyiciler #evedönüyoruz etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #evedönüyoruz etiketi Twitter Türkiye’de 12 saat 50 dakika, dünyada 6 saat 50 dakika, #çukur etiketi iseTürkiye’de 9 saat 55 dakika TT listesinde kaldı.

“Eve dönüyoruz!”

Selim’den, komşusu Fikret’in aslında Mahsun olduğunu öğrenen Sena, bu gerçek karşısında sakinliğini koruyamadı. Selim’in tüm sözlerine rağmen Mahsun’la yüzleşmeye karar veren Sena, onu evine çağırdı. Mahsun, Sena’nın bu adımı karşısında heyecanlanırken kendisine doğrultulan silahla ve Sena’nın ona “Mahsun” diye hitap etmesiyle büyük bir şok yaşadı. Mahsun’un bu durumdan nasıl kurtulacağı ve Sena’nın tetiğe basıp basmayacağı heyecanla beklenecek.

Bölümde İdris’in, iki oğlu Vartolu ve Cumali’yi karşı karşıya getirdiği anlar ekran başındakilere duygu yüklü anlar yaşatırken, İdris haricinde herkesin mahallelinin sıcak karşılaması eşliğinde kendi evlerine geri döndükleri dakikalar da izleyenlerin içini ısıttı. Karşısında Uluç Bey’i beklerken Çeto’yu gören İdris’in ise bu sürpriz karşısında şoke olduğu final sahnesi Koçovalılar ile Karakuzular arasında yaşanacaklara dair merakı artırdı.

Aliço sahnede!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahne ise izleyenleri heyecanlandırdı. Aliço’nun tıpkı eski günlerdeki gibi İdris’in evine gelip Saadet’le olan konuşması ve çorba olduğunu duyması ekran başındakileri gülümsetti.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı