Beauty And The Beast Üçüncü Sezon Geliyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

The CW kanalının sevilen dizisi Beauty & the Beast’in 3.sezon yayın tarihi belli oldu. Kristin Kreuk ve Jay Ryan’ın başrollerini paylaştığı dizi 11 Haziran Perşembe günü seyircisiyle buluşacak.

 

13 bölümden oluşacak yeni sezondan, etraflarındaki kötülüklerden sonunda kurtulmayı başaran Catherine ile Vincent’ın evlilik kararı alacağının habercisi bir fragman yayınlandı. Tabii Cat ve Vincent’ın dertleri bitmez. İkili, masum insanların denek olarak kullanıldığını öğrenmeleriyle birlikte harekete geçecek, bununla mücadele edebilmeleri için ise Vincent’ın içindeki canavarı ortaya çıkarması gerekecek. Unutulmaması gereken tek şey ise; bu canavarın ortaya çıkması Cat ve Vincent’i yeni bir sınava sokacak olması. 

 

Edit-Büdüt: Yeni sezon fotoğraflarında Vincent’i beyaz doktor önlüğünün içinde yeniden gördüğümden beri, gözlerim faltaşı olmuş/kalbimin atışını elimle bastırarak kontrol etmeye çalışan bir ben oluştu. Ne diyelim, gel 11 Haziran gel!

 

Yeni sezon fragmanına da buradan buyurun!

 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.