Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’den Bir Aşk İki Hayat’a özel Sevgililer Günü çekimi geldi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

15 Şubat’taki vizyonu için gün sayan Bir Aşk İki Hayat filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’den sürpriz var. Başarılı oyuncular Sevgililer Günü öncesinde yılın aşk filmi için stüdyoya girdi.

Ay Yapım ve Medyapım ortak yapımı yılın aşk filmi Bir Aşk İki Hayat’ın vizyonuna sayılı günler kaldı. Filmin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’den özel kareler yayınlandı. İlk kez bu film projesi için bir araya gelen ikili çekimler boyunca güzel bir uyum yakaladı. Çekimlerde olduğu kadar çekim arkasında da keyifli vakit geçiren Akyürek ve Korel’in stüdyo çekiminden romantik ve eğlenceli kareler ortaya çıktı.

Sevgililer gününün ertesi günü vizyona girecek aşk dolu filmin senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın kaleme alırken, yönetmen koltuğunda birçok başarılı projeye imza atan Ali Bilgin yer alıyor. Aşk ve hayatın sonsuz seçeneklerini anlatan Bir Aşk İki Hayat’ta Akyürek ve Korel’e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi önemli isimler eşlik ediyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.