Gençlik filmi Yengeç’in genel hikayesi ne?

1 dakikada okuyabilirsiniz


Yengeç; yılın beklenen doğum günü partisine gitmeye hazırlanan 4 gencin 24 saat içerisinde yaşadığı eğlence dolu maceraları beyaz perdeye taşıyor. Lise son sınıf öğrencisi Deniz, Birsu, Katre, Savaş ve Ferman’ın 24 saatte başlarından geçen maceralarını konu alıyor. Romantik komedi türündeki “Yengeç’’ filminin çekimleri başladı.

Şehnaz lisesi öğrencilerinin son kez bir araya geleceği Egemen’in doğum günü, yılın en büyük ve en önemli partisidir. Bu özel gece için hazırlanırlar. Bunu olabildiğince şatafatlı bir şekilde kutlamak isteyen gençlerin partiye gitme sürecinde beklenmedik olaylar gelişir. Film, gençlerin sevdiği ve yakından takip ettiği son dönemin öne çıkan yıldız oyuncularını bir araya getirdi.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Enes Ateş’in üstlendiği, çekimleri İstanbul’da devam eden filmde Fırat Altunmeşe, Almila Ada, Nil Keser, Ömer Faruk Çavuş, Sezer Sarıçay, Uğur Kurul ve Erdinç Gülener’in yanı sıra sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor.

Hareketli sahnelerle gençliğin enerjisini beyaz perdeye taşıyan filmin yapımcılığını üstlenen Sadi Canpolat, büyük prodüksiyonu, geniş oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle filmin sürprizlerle birlikte yakın zamanda vizyona gireceğini ve özellikle gençlerin büyük ilgi göstermesini beklediklerini söyledi.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı