Kısmetse Olur’da HazSem cephesinde sular durulmuyor!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kısmetse Olur’da iki haftadır bitip tükenmeyen ve her yeni gelen haberle daha da merak edilen bir konu var. Ne olacak bu Hazal ve Semih’in durumu? Hazal ve Semih veya ikisinden birisi eve dönecek mi? Yoksa ikisi de sonsuza kadar evden ayrıldılar mı? Hazal evden Semih’le beraber el ele ayrıldıktan sonra hiçbir şey tam anlamıyla kesinleşmedi.

Malumunuz Hazal elenirken “ben de Hazal’sız bu evde kalmam” diyerek Semih de onunla el ele ayrılmıştı. Sonrasında ise Kısmetse Olur cephesinde Semih’le ilgili Hazal’ı yalnız bıraktı, Hazal çok üzüldü türünden mevzuları izledik ve Semih’in Kısmetse Olur’dan artık diskalifiye olduğu haberini aldık. Hazal için ise kapı aralık bırakılmıştı, kendisi isterse eve dönebilir mesajı ekranlardan verilmişti. Bu süreçte Hazal cephesinden bunlara cevap geldi ve Semih’in arkasında olduğunu, beraber mutlu olduklarını söyledi. Bu durumda işler iyice karıştı, Kısmetse Olur da HazSem olmadan yoluna devam edince ortalık bu mevzuda biraz sessiz kaldı, ta ki Hazal’ın Kısmetse Olur evine konuk olmasına kadar.

Hazal, Kısmetse Olur’a geldi ve Semih’in kendisini aldattığını ve ondan aradığı değeri bulamadığını bütün açıksözlülüğü ile anlattı. Sonrasında gelinler evinden ve damatlar evinden yorumlar alındı, bir de Gamze’nin Semih hakkındaki “beni de beğeniyordu, seni de aşk anlamında sevmediğini söyledi” açıklamadı üstüne tuz biber oldu. Hazal evde kendisini paraladı, göz yaşları ile resmen bir dram yaşandı. Adnan da Semih’le arkadaşlıkları hakkında garip açıklamalar yapınca gözler Semih’e çevrildi.

Asıl mevzu Hazal’In konuk olduğu programın bitiğinde gerçekleşti. Programda ortalığı yakıp yıkan, göz yaşları içerisinde Semih’ten hesap soran Hazal gaza geldiğini söyledi, Semih ve herkesten özür diledi. Biraz önce Hazal’ın hesap soran delirişlerini izleyip Semih’e kinlenen izleyici bir anda Hazal’ın kendi Instagram’ında paylaştığı görüntülerle şoke oldu. Ne olmuştu da Hazal’ın o isyanları bir anda durulmuş ve özür diler hale gelmişti, orası muamma. Ama ondan sonra bir de Semih’ten “kendimi anlatmak zorunda değilim” temalı bir görüntü geldi. İşler iyice karmaşıklaştı.

Bu gelişmelerden sonra Kısmetse Olur cephesinden bir hareket gelecek mi, Hazal da tıpkı Semih gibi bu tutarsız davranışlarından dolayı evden diskalifiye olacak mı herkes merak etmeye başladı. Ya da her şeyin unutulduğu gibi bu da unutulacak ve ilerleyen günlerde Hazal’ı evde görecek miyiz acaba? Sadece Hazal mı dediğinizi duyar gibiyim, hiç belli olmaz diskalifiye edilen Semih’i bile birden evde görürsek şaşırmayacak duruma geldik!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.