Kara Sevda 50. bölümüyle yayında!

Kara Sevda 50. bölümüyle yayında!

Kara Sevda 50. bölümüyle yayında!

28 12 2016 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 28 12 2016

Ay Yapım imzalı, ikinci sezonunda da ekranların en beğenilen yapımı olan Kara Sevda bu hafta 50. bölümüyle ekrana geliyor. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Kara Sevda, 50 haftadır büyük bir merak ve ilgiyle takip ediliyor. 
Kavuşamayan aşıklar Nihan ve Kemal'in kara sevdasını konu alan dizide bu hafta Emir, Nihan'a en acımasız hamlesini yapacak. Kötülükte sınır tanımayan Emir, Nihan'ı kızı Deniz'in hayatıyla sınayacak. 


Fotoğraf: Ay Yapım

Dizinin yeni bölümünde; Emir’in, Deniz’i çocuğu gibi sevmeye başlaması, oynadığı evcilik oyununa Deniz’i dahil etmesine dayanamayan Nihan bu oyuna engel olmak isteyecek. Emir'in sert tepkisiyle karşı karşıya kalan Nihan, uçurumun kıyısında Deniz’in hayatıyla tehdit edilecek. Çaresizlik içinde çırpınan Nihan’ın tüm hayatı, bir uçurumun kıyısında, bir kez daha Emir’in seçimine kalacak. Acımasız Emir, Deniz'in hayatını tehlikeye atacak mı?


Fotoğraf: Ay Yapım

Kara Sevda'da Kemal; daha önce Deniz'in kızı olma ihtimalini çürüten doktorun sahte olduğunu anlayacak. Denizin kızı olma ihtimalinin heyecanına yeniden kapılacak Kemal’in araştırmalarını derinleştirmesi heyecanı doruğa taşıyacak. Kemal, Deniz'in öz kızı olduğunu öğrenecek mi?

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?